Što je najgore, mislim da bi bilo lakše dovest nekog stranog trenera istog renomea nego "naše" trenere koji imaju iskustva rada vani (čast iznimkama) To je neki naš mentalitet valjda...
Pošteno. Mislim definitivno je jedan od top 3. Pogotovo jer su mi samo Petev, Mario Cvitanović i sad već pomalo Kopić uspjeli skoro totalno ubit volju za gledanje dinama u hnl-u...
Za vas koji govorite da je namjerno promašio penal Caktaš malo pogledajte kad ga je uopce zadnji puta pogodio igdje. Jednostavno jako loše puca penale u zadnje vrijeme i to je jedina istina.