Comments

  • Bivši Igrači & Treneri
    Biscan meni nije sjeo jer je delal ista sranja ko i Cacic prije njega.
    Rijeseno prvenstvo, rijesena utakmica.. on ceka 70.tu minutu za prvu zamjenu.
    Nist osobno protiv njega.. al lik je trenerski fleksibilan ko armirani beton.
  • Mlađe Kategorije
    Malog Belinha bi sad namjerno stavil za startera u nekoj jacoj juniorskoj utakmici.. pa kad ga bek odnese par puta.. bu sam trazio da ga se vrne u kadete.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Svi treneri od Cacica pa nadalje imaju jedan zajednicki feler.
    Robovanje istim 14-15 igraca.
    Zamjene koje cesto nemaju nikakvog smisla. Kad je utakmica rijesena.. ne ubacuju se klinci ili igraci koji manje participiraju.
    Isto tak cesto se dogodilo kad se lomi utakmica, trener nije napravil adekvatne zamjene.
    Nama je zadnji igrac kojega smo izbacili u prvi sastav iz juniora Baturina kojeg vise nema u klubu.
    Ceste promjene trenera su itekakav pokazatelj da smo s trenerima cesce fulavali nego pogađali.
    Izreka.. koliko para, toliko muzike.. kod nasih trenera se itekak pokazala istinitom.
    Samo kaj smo mi dodatno napravili sa cestim izmjenama trenera armagedon za klubsku blagajnu.
    Kad se sve turbulencije zadnjih par godina.. od kata pa nanize saberu.. jos smo mi napravili odlicne rezultate.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ne znam al je moguce uopce kupiti igdje stare Dinamove šalove.
    Vjerojatno se misli na ove nove koje se lako provjeri.. isto tak nebu netko nekome dosel srati, vec da se i na taj dio malo skrene paznja.. da ljudi prestanu kupovati na placu... nego da ih se potakne da kupuju u shopu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    "Rast brojnosti tribine u posljednjih nekoliko sezona sa sobom nosi i pojave kojima na Sjeveru nije mjesto. Jedna od njih je i dolazak na tribinu u navijačkim krivotvorinama s raznih štandova i internetskih trgovina.

    Radi se o vrlo malom djjelu navijača, ali svim takvim pojavama želimo stati na kraj.

    S tim ciljem, od sutrašnje utakmice s Osijekom pokrećemo akciju zamjene svih takvih nenavijačkih šalova za neke od šalova iz BBB Fan Shopa uz nadoplatu od 10 eura. Ovo se ne odnosi na šalove iz službenog klupskog asortimana.

    Uz to, svi koji dolaze na sjevernu tribinu, neka na nju ne donose šalove stranih klubova i u bojama istih, kao ni tzv. “pola-pola’ klupske šalova rađene za europske utakmice.

    Šal možete zamijeniti na štandu na sjevernoj tribini."

    Bravo za ovaj potez grupe.
    Treba i na taj nacin malo stati na kraj prodavateljima dupljaka na placu i internetu.
  • Bivši Igrači & Treneri
    U utakmici u kojoj je samo on u klubu razmišljao o derbiju kak on veli.Crusades

    A i to mi je bezveze. Moze npr Dabac razmisljati o janjetini, Zvone o odojku ... al je TRENEROV posao da pripremi momcad za neku utakmicu.
  • Bivši Igrači & Treneri
    mozemo razglabati do sutra.. ali jbg ocito se sve tak moralo odviti.. jer je to dovelo do povratka Zvone u klub, remonta ekipe kojega smo svi zazivali ne samo prosle sezone vec i one prije.
    Kak se veli.. svako zlo, za neko dobro.
    Tim potezom uz pedalu Maricu su i tada odgovorni ljudi indirektno priznali svoju gresku.
    Mislim da niti jedan SD osim Zvone nebi imal tu moc napraviti takav remont kakav je napravil i kakav je bil nuzan.
  • Bivši Igrači & Treneri
    sve stoji kaj si napisal.. ali je isto tak cinjenica da Bjelica ima svoje "igracke favorite" s kojima bi nam nakrcal svlacionicu.
    Maric je htel svoje poluproizvode, Bjelica svoje.. zato je i dobil cipelu.
    Isto tak Bjelica nije opravdal apsolutno nicim ostanak na klupi u proljetnom dijelu sezone.
    Samo za uvođenje Perica u Splitu i porciju od Lokse na Kranjci bi mu sprasil otkaz.
    To kaj smo doveli jos vecu žabarsku neznalicu na klupu nemre biti opravdanje ostanka Bjelice. To je greska Marica i Zajeca.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Bjelica nema veze s tim.. vec izjave preko kojih se proslo.
  • Bivši Igrači & Treneri
    znas da bi mu se svaka i najmanja greskica gledala.. al da imas pravo.
    Ne treba biti zlopamtilo.
    Ak se Bjelici preslo prek "korporacije" ...
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jakir nije los trener, ali ovo mu definitivno nije trebalo.

    Mozda s nekom drukcijom ekipom, protekom vremena i njegovim trenerskim sazrijevanjem, drukcijom klimom u i oko kluba bi stvari bile puno bolje.
    Nije mu trebalo jer si je ovim istupom definitivno zaprl vrata mozebitnog povratka u klub za 5-10 godina ako bi napredoval kao trener.

    Svi treneri i igraci bi opcenito trebali malo zabremzati svoj ego jer im je to u zadnje vrijeme postal omiljen sport da svu gorcinu istresu po Dinamu.

    Moguce je da mu je krivo kaj su se stvari tak odvile/poklopile i da nije imal ovakvu potentnu momcad kakvu ima Kova.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Tovaric raspoređen na Drosinu. Bas lijepo.
    I bez zalizanog k(r)meta ih bu pogural do pobjede.

    Jel Elektroistra spremna?
  • Bivši Igrači & Treneri
    Meni nisu jasni ti treneri.

    Dobije finu otpremninu.
    I nakon izvjesnog vremena se sjeti da nebi bilo lose posrati se po klubu u kojem je taj isti trener sjebal sve zivo kaj se sjebati moglo.
    O svojem doprinosu losim rezultatima naravno ni rijeci.
    Naravno da Jakir nije kriv za katastrofalnu sportsku politiku, ali je zato kriv za teska sramocenja kojima smo bili svjedoci.

    Svi su sve krivi, samo on jadan nije nist kriv. Previse toga je zasral da moze reci da je nakon prvog kiksa dobil pedalu.
    Ne kuzim, da mu je tak problem reci.. da ja sam zasluzan za to to i to, ali isto tak sam kriv za to to i to.
    Sve njih malo prevec jebe ego.. Jakir, Petko, žabar... a mogli bi se zamisliti i priznati bar malo.. da bilo je neceg od strane kluba... ali i ja sam kumoval tome.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ne vjerujem da bi se Luka Modrić upustio u bilo kakav tip financijskog kriminalaMlađi referent

    Antidatirani ugovori su ogledni primjerak pravedne prakse u poslovnom svijetu, a kad dojde do sudskog spora "ne sjecam se".
    Muljanje s porezima..

    Znas da ides van i ti potpisujes novi ugovor. Pizdu materinu, ja sam duduk za pravo i ekonomiju.. al to ima smisla potpisivati jedino ako vidis svoj interes u tome.
    Đaba osvojio lige prvaka, zlatne lopte, 2 medalje sa svjetskih prvenstava.. al sirotek u glavi bu navek sirotek u glavi.

    Mozes ti covjeka maknuti iz zabiti sa planincuge.. ali iz takvih sirovina - planincugu nikad.

    Ma nebi on to nikada.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Jel bar teško bolestanTvrdica McTvrdi

    Upala kurca i picajzlitis.