Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo a nikad ogorčeniji i gori nismo bili — Hnlovac
Tu je mix svega, razocaranosti u proslu sezonu, igraca koji su bili puno placeni, a nista napravili.
Remont, nova momcad, novi trener, trokiranje u prvenstvu, debili "navijaci" koji ce od svega napraviti prvorazredni problem i malo po malo nervoza se uvlaci.
Da je igra bolja, trener u kojeg smo sigurni kaj radi.. vjerujem da nebi bilo ni blizu toliko nervoze i ogorcenosti. Isto tak znamo da nam je ova sezona jako bitna (kao i svaka haha) al nam treba kanta da se strasti smire i debili "navijaci" s pocetka mojeg posta začepe gubice.