Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Treba netko nosit lopte i boce te postavljat golove.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    A gle, clanstvo znacajno utjece na pohodenje Dinamovih utakmica. Bez njega ne mozes na sjever i skuplje placas ulaznice. Ne bih to nazvao "pogodnoscu".

    Ja sam pokrenuo ovu temu i ciljao na akcije uclanjivanja koje se rade preko pristupnica. Digitalizacijom toga se rijesi problem cekanja pa makar i na svoju digitalnu clansku koja dode mailom. Jbg mislim da je proslo vrijeme ispunjavanja papira, cekanja za karticu i slicno.

    Super je to kad se ekipa u nekom mjestu skupi i masa ljudi se uclanjuje odjednom, ali sad karikiram... Nekog "ponese" i ide se tak uclanit kao i svi tamo i ne dobije svoj bar kod mailom na vrijeme pa nemre na sjever na FCSB. Kazem, ako vec ima tih akcija bilo bi najbolje da tam ima laptop/komp i da se digitalno unose svi podaci, a brojka uclanjenih u akciji vec nekako biljezi pa makar i rucno.
  • Transferi - rasprave
    God bless Qarabag. Kako me taj klub uvijek oraspolozi...
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ako se uclanjuje tako da se samo ispunjavaju pristupnice, i onda se to tek salje klubu, koji naknadno to ukucava, onda mislim da je to jako zaostali nacin uclanjenja i da se to pod hitno mora mijenjati.jedan u nizu

    Ne znam kako je na akcijama uclanjivanja, ali ispunjavanje pristupnica i slanje klubu je i dan danas jedan od sluzbenih nacina uclanjivanja. Tako se recimo moze uclanit i u fan shopovima.

    Ako ti ljudi koji se uclanjuju pristupnicama ne mogu uzivat sva clanska prava od samog dana ispunjavanja pristupnice... Houston, we got a problem.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Kljucan je bar kod (broj) cijim unosom imas clansku u Dinamovoj aplikaciji pa koristis kako zelis. Sad je pitanje je li bar kod clanske na racunu.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Znam da racun vrijedi za kupovinu karata na karatani za utakmice bez rizika. Ali popust u shopu online i uzivo, kupovina karata online, bodovi u loyalty programu? Na prvu ne bih rekao da sve funkcionira sa tim racunom.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    I kako ti ljudi koji se uclane na tim "akcijama" uzivaju clanska prava cekajuci karticu da im stigne doma? Do kraja veljace imamo 4 domace utakmice, a pitanje je oce li do tada stic kartica ljudima koji se uclanjuju ovih dana. Zna se znacaj clanstva za pohodenje Dinamovih utakmica.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pripremaju se za ledaru krajem sijecnja u Danskoj.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Cisto sumnjam da ce utakmica bit otvorena za javnost. Pretpostavljam da se radi o generalki prije FCSB.
  • Transferi - rasprave
    Lijepo si slozio pricu. Ja cu se nadovezat i rec da odbijamo otkup a oni nam ga nude po duplo nizoj cijeni od otkupne klauzule samo da ga se rijese. Sah mat.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Kolika se halabuka digla kad je onaj brod sa azbestom htio uplovit u Split. Eto, azbest i stadion sa 11 tisuca navijaca na nekoliko metara udaljenosti. Ima novinara koji citaju Zonu, nek pokrenu nesto da se to rijesi da se rizik svede na 0. Javna vlast nece mrdnut dok netko ne pokrene to pitanje.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Zvone je izabran s jako malom izlaznošću i jako malim brojem glasova, jer je pun kurac ljudi mislilo pa Zvone to dobiva ko iz picke…vlatkomarkovic

    Pa nemoj jebat kad je bila jedna jedina lista.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Ako su "susjedi" zivi i zdravi i nemaju nis protiv toga tko smo mi da sudimo, a bit cemo tamo na par sati jednom u dva tjedna :smile:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Polomljene azbestne ploče! Ovdje pričamo o zdravstvenoj ugrozi 11 000 gledateljaHnlovac

    Mozes objasnit na koji su nacin te azbestne ploce ugroza za gledatelje na i oko stadiona? Znam da je azbest stetan, ali kako bi tocno on mogao stetit iza ogradenog prostora? Kaj se te opasne kemikalije od azbesta sire zrakom ili?
  • 1.HNL 2025./2026.
    jako dobro HNL imeIvdzo11

    U prijevodu izraubani veteran ili propali talent.