Comments

  • KK Cibona
    ne samo u dinamovim obiljezjima. Upalo je u oko i u bbb obiljezjima.
  • KK Cibona
    Po slikama iz medija skupilo se cca tristotinjak ljudi
  • KK Cibona
    najgluplja fraza ikad. Nije se Cibona odrekla nikog i nikad. Miješate klub sa ljudima koji vode klub. To je isto kao da kazes da se dinamo odrekao BBB,nije se dinamo odrekao BBB-a, vec mamic. Ista stvar i sa Cibonom. Nije se Cibona odrekla BBB nego Bozo Milicevic tadasnji gazda,inace zadranin. Nije grb kriv za budale koje upravljaju tim grbom (mamic bandic milicevic itd) pa da se prica cibona se odrekla nekog i neceg. Nikad se Cibona nije odrekla nikog niti je to moguce, a druga stvar je sto u ime klubova drmaju i mešetari raznorazni sumnjivi tipovi i kriminalci koji su na ko zna koje nacine usli u klub blio to Cibona Dinamo ili tko vec
  • KK Cibona
    Za iducu sezonu sve poterat izuzev robersona
  • KK Cibona
    Iz niceg krenu se derat hrv kosarka mito i korupcija ovaj lvl zatucanosti i ispraznog mozga je nemjerljiv
  • KK Cibona
    Da ih maznemo večeras pa sa stilom najavimo novu sezonu sa jednom novom ako bog da i puno jačom Cibonom. Ajmo dečki Heja Heja Cibosi
  • KK Cibona
    Ako je vjerovati entriu prodano je oko 40 karata za gostujucu tribinu za srijedu?! Da li ce cibosi imati podrsku u krcatom visnjiku?
  • Ostali Sportovi
    podruznica u slavoniji sa 2 i pol clana haha ceka se osnivanje udruge u brodu
  • Ostali Sportovi
    ak je netko valjao Zagrebu onda je to bio Vujo.
  • Ostali Sportovi
    Upravo to. zakleti sam Dinamovac u nogometu ali isto tako zakleti Cibos u kosarci i ovo je tesko s..nje kaj su izveli. Nadam se da ce se probudit inat medu pravim Cibosima i da ce se vratit na tribine u nas kosarkaski hram
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    hahah kakve karikature
  • Ostali Sportovi
    Da se ugasi Cibona ne bi vise ni gledao kosarku nasu a kamoli navijao za drugi klub pa taman da se on zove Dinamo. Cibona je Cibona. Ostala bi repka samo za gledat. Isto vrijedi i da se u sc fi scenariju ugasi NK Dinamo. kak bi navijao za neki novi klub u zg? nikak jedan je Dinamo
  • Ostali Sportovi
    Jer kaj je manje interesa za Cibonom kada se uzme u obzir situacija kluba to ce lakse im bit ugasit ju u buducnosti jer znaju da nemaju otpora nikakvog i boli ih kurac.
  • Ostali Sportovi
    Vidio sma ja kaj si ti napisal. Al Cibona nie ugasena zasto ne probudit duh nazad prema Ciboni medju novim klincima, ucit nove klince kae bila Cibona da se i u njima probudi inat? Radje nove klince kaj ne znaju kae Cibona ucit na novi KK Dinamoi samim tim nove generacije ce gubit jos vise interes prema Ciboni jer nebu ni znali za nju i stim je to mozebitno gasenje Cibone sve blize.
  • Ostali Sportovi
    Što moze? treba se skupit ekipa. Kak se godinama maltretira maminja i na kraju je pobjego u Medugorje. daleko je Dinamo od onog kaj mi svi zelimo, ali eto vidi se bar neka razlika pa makar u tome da je zdravac pobegel iz drzave. Nemre se preko noci, ali... Treba dati podrsku ovim deckima iz akcije za spas Cibone, kaj vise ljudi se ukljuci to ce jaci odjek biti i samim time veci pritisak prema bandicu gradu ili kome vec da znaju da im ne smije past na pamet uopce pomislit da bi se Cibona ugasila. Gasenje Cibone simbola ovog grada bila bila sramota svih pa tako i nas obicnih smrtnica gradana ovog grada. Ja ako sam u krivo onda sam debil jebiga il mi previse Cibona znaci pa sam nerealan, a i da jesam nerealan zasto ne probati podici glas? zasto pustit gasenje bez ikakvog otpora