Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
E pa sad ovako, da ne bi mislio da sam zbog manjka lajkova na mom profilu jedan od onih koji su jučer počeli čitat zonu i trovat ju svojim komentarima, svakako možeš otić pogledat kad sam imao prve komentare, samo am znao imat duga razdoblja da ništa ne pišem.
Sad kad sam to razjasnio, ti stvarno pitaš kada su se desile namještene titule? Čovječe, u prvenstvo je Dinamo kretao sa 12 bodova prednosti jer mu Lokomotiva nije smjela ništa. Sudačkih odluka ne da je bilo upitnih nego su bile toliko smiješne da me često znalo biti sram ponedjeljkom u školi, jer kako ćeš ti objasniti nekome da ti voliš i živiš Dinamo, ali ne ovaj Dinamo, da postoji futsal, izbori, itd.
Mamić je vedrio i oblačio HNS-om, pa tako i sudačkom organizacijom. Pa pobogu postoje videozapisi na youtubeu. I još bezbroj primjera da ne duljim.
I ne, ne širim tovarsku propagandu, s dedom sam u njegovoj fotelji pogledao jednako utakmica hajduka koliko i Dinama, jer smo u svakoj njihovoj utakmici navijali za protivnika, a dedu sam pokopao sa Dinamovim šalom, istim koji ću nosit u nedjelju.
I da, zato je Dinamo kao treći više moj ponos, a onaj Dinamo, pa čak i prvi nije bio moj ponos. Dinamo je ideja, a ne osvojene titule, Dinamo je simbol nečega što za vriejme takvih titula nije bio i utuvite si to u glavu. Dinamo je više od mjesta na tablici i 4-3-1-2 formacije.