Comments

  • 2.HNL
    Dragovoljac ima odluke ko da im sportsku politiku vodi njihov novi partner Hajduk :smile:
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    Vama je jasno koliko je ovo opsežan predmet te da svi optuženici moraju biti na svakoj raspravi. Stoga vaše dosadašanje ponašanje, da mi svakog petka, tri dana prije rasprave, javljate da netko ne može doći više neće proći. Neprihvatljivo mi je i da se u vrijeme pandemije putuje u strane zemlje, pa ni to više neće proći. To nije ponašanje kako se može započeti ovako opsežan postupak, kao ni ponašanje kolege Stanića, koji nešto sumnja, a onda kasnije prilaže dokumentaciju. Ako nešto sumnjate prijavite to odmah – rekao je Mitrović

    Živi bili i vidjeli.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/marija-mamica-za-novu-godinu-u-dubaiju-uhvatio-isijas-sudenje-opet-odgodeno-sudac-ljut-15041866
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    optuženik vadi na išijasCrusades1986

    A dokumentaciju mu napisao tko zna kakav doktor u Dubaju. Baš me zanima kroz kakav postupak provjere doktor i prijevoda je išao taj dokument.
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    Ovo je vrh. Apsolutno ponižavanje i pravne države i naroda. Jer prepisana terapija nije bila dovoljno ozbiljna je frajer dostavio novu dokumentaciju o kojoj piše da ide na zahtjevniju terapiju.

    Znaći, najprije je kod optuženika bila pandemija covida a sada prijeti pandemija išijasa, rotavirusa i ostalih bolesti. Samo se nadam da slična sranja niso moguča za 27.1 i 28.1
  • Stadion Maksimir
    Je tko vec isao u muzej grada Zagreba na rastavu Stadion Maksimir?

    Bio je Plenkovic

    Kradem par fotografija sa interneta:
    8ahdav15yiofpvqe.jpeg
    r3dlveq5yaesjjru.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Bilo je tezje nego prosli put. I bio bi puno bolji da nema pitanja o futsalu :razz:
  • Nogometni Stadioni
    gostujući sektorNavijač Dinama

    Zašto? Neki sarkazam? :rofl: Btw, u Firenzi su gostujoći navijači (Bologna) bili za nekim pleksi staklom taka da ili nisu baš nešto navijali ili ih se zbog toga skoro pa nije čulo :grin: Sektor je otvoren prema terenu ali prema tribinu je relativno velika ograda iz pleksija.


    Počele su se mi sviđati ove okrugle tribine (čak i maksimirski jug) i žao mi je da je u Bergamu niso bolje ukomponirali u novi stadion (srušit će je).
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nisam previše upućen u politiku Bidena ali sam par puta pročitao da misli da je vrijeme da se promjeni / zamjeni /... Daytonski sporazum. Zna netko više o tome?
  • Nogometni Stadioni
    Skoru godinu dana star video navijača Atalante na novi tribini. Dobra je, pravi kop, odmah uz teren i siguran sam da protivnički igrači uživaju kada su par metara od domačih ultrasa :smile:


    Uz tribinu iza gola su sredili još jednu tribinu uz teren. Jedina tribina koja nije bila renovirana (osim stolica) je ona ovalna iza gola.

    gewiss-png.281775

    50546211501_a1368ec81f_k.jpg

    50546349777_c07c4d1dc4_k.jpg

    Stvarno su ljepo rekonstruirali stadion, sviđa mi se.
    1607007247828-png.809086

    Tako bi trebao izgledati na kraju
    stadio_atletti_azzurri_ditalia08.jpg
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    Sjednice su 27.1 i 28.1. Nece valda cekati pola godine da se izjasne oko presude?
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    To bi mogao biti ozbiljan problem za presudu.. bar mi tako prijatelj, odvjetnik po zanimanju, reče.Neki tip sa Zapada
    Nadam se da su to uzeli u obzir kot prve presude.

    Ja mislim da u ovom slučaju krajnji rezultat neće određivati pravosuđe.The Undertaker

    Ma valjda je i politici već pun ku*** Mamića. Nema više Kolinde, Bandić je gotov a koliko je meni znano (ispravite me ako griješim) mi izgleda da Plenković nema nikakav odnos s Mamićem. I ako će stvarno politika dati presudu nekako ne vjerujem da će ga tek tako osloboditi jer bi sigurno bio jako veliki revolt u narodu. U tom slučaju bi očekivao presudu da Zdravko dobije neku malu kaznu od dvije do tri godine a Zoran npr uvjetno.
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    Sad će se još krenit drukerisat između sebe, očito glavi "uzfalilo"Navijač Dinama

    Ako je Telegram u pravu onda je drukanje več počelo. Mada mi je cijeli ovaj članak malo čudan.

    Evo što kaže Mamićevo odvjetnici:
    1.Modrić je uzeo 66 000 000kn (priznaju da je dobio novac)
    2.Mamiću je isplatio 52 000 000kn
    3.Obružuju Modrića da je zadržao 14 000 000kn
    Je li Luka Modrić, znajući da s Dinamom nije imao zaključen aneks po kojem bi mu pripao postotak transfernog obeštećenja, nezakonito raspolagao s iznosom od 66 milijuna kuna što mu ih je klub isplatio

    Meni to nije logično jer u točki 3. zapravo priznaju da se transfer ne bi smio dijeliti između kluba i igrača? A kasnije pišu da sud ne "shvaća anekse".

    Ako je sve to istina onda mi izgleda da Mamić shvaća da je izgubio i pokušava s njim sjebati i Modrića te Lovrena (valjda je još uvjet ljut zbog prvog iskaza koji su dali USKOK-u), a svu svoju nadu polaže u to da "dinamo nije bio oštećen a bez oštete nema presude".
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    Ja sam borac na terenu i.... bit će još žutih kartona :grin:
  • Ostali Sportovi
    Kad smo več kot skijanja. Zlata lisica je pomaknuta iz Maribora u Kranjsku goru. Na vrhu mariborskog Pohorja, Belvi ima jaku puno snjega ali ga je izgleda premalo u Areni, tamo gdje je FIS pruga.

    Inače, skijališta su (opet) zatvorena zbog epidemije tako da su odlični uvjeti za turne skijaše i "pležuh". Gore pješice a dolje se spustiš.

    Pležuh se radi kod kuče od starih skija i malo ljesa te je jako tradicionalan u ovom dijelu Slovenije (za transport i zabavu se već 200 godina). Na mariborskom Pohorju je zabranjen (osim kada svake toliko naprave termin samo za nas) jer je navodno opasan. Više manje nitko ne uzima ozbiljnu zabranu i kazne te se zasad još uvijek vozimo svugdje. Kao zanimljivost, neslužbeni brzinski rekord na prugi lisice je 114 km/h. Svakako preporučujem svakome tko voli snijeg a nije fan skijanja / bordanja. Ako treba mogu staviti i link sa uputama kako ga napraviti kod kuče.