Comments

  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    sa obzirom da je sve izjestnije da ce dinamo barem par godina igrati na (premali) Kranjci će klub morati dugorocno biti jako pametan sa ulaznicama. Ja bi prodavao godisnje samo za HNL a za europske bi godisnjaki imali pravo prvokupa. I prije svake hnl utakmice bi (preko appa) vlastnik godisnje ulaznice trebao potvrditi da dolazi na tekmu. Ak nebi potvrdio onda bi karta isla u slobodnu prodaju. Trebala bi biti i opcija da vlastnik odstupi svoju ulaznicu nekome drugome (recimo prijatelju). Naravno, sve treba biti 100% digitilazirano.

    A za Maksimir neka budu godisnje i za hnl i za europu jer je dovoljno velik.
  • Stadion Maksimir
    Da ne govorim kako ljudi kmeče kako oko Maksimira nema parkirnih mjestaxavier

    Ja nikada nisam imao probleme sa parkingom oko Maksimira... uvijek sam relativno brzo pronašao ali je isto tako treba kazati da obično dođem barem 2h prije tekme.
  • Kapacitet novog stadiona- mišljenje zonaša
    Naravno da bi trebala biti repka faktor.Baneki

    Dinamo realno treba stadion od 20k - 25k što košta oko 60 milje a ako repka želi stadion od 30k - 35 što košta 90 - 120 milja onda nek HNS / država sufinanciraju 30 - 60 milja + svoj dio održavanja.
  • Kapacitet novog stadiona- mišljenje zonaša
    uglavnom zbog repkeBeowulf112

    Dinamo će sam financirati stadion pa zato repka nebi trebala biti faktor kad je u pitanju kapacitet stadiona.
  • Stadion Maksimir
    ako to stvarno tako i bude, možemo do daljnjeg zaboraviti novi stadion,immerwieder

    Po meni bi bilo pragmatično ostaviti poslovne prostore na sjeveru i napraviti novi sjever uz njega (i teren premjestiti 20m - 30m prema jugu)
  • Transferi - rasprave
    Drago mi je da je Đurasek došao u ligu nacije koja je remizirala sa svjetskim doprvacima :lol: Sad mu je prilika da se dokaže jer ak ne bude uvjerljivo najbolji veznjak u slovenskoj ligi onda po meni nema ništa za tražiti u Dinamu.
  • Stadion Maksimir
    Nova Kranjća bi trebala biti UEFA Cat 4 a to znači da će kapacitet po meni biti negdje između 8 000 (min) - 10 000. Sviđa mi se ideja sa 3 tribine jer to znači da će tribine uz teren koje imaju kvalitetnija mjesta biti veće a sad ako će tribina iza gola biti samo za goste (poput Rujevice) ili imaju u planu navijačku tribinu to trebamo vidjeti. Ak će biti kapacitet 9 000 to znači da bi tribina za goste iza gola primala 450 gledatelja a zapad / istok po cca 4000 / 4500 a to je sličan broj redova ko zapad / sjever dole (ak se uzme u obzir da bi tribina bila puno kraća).

    Na sličan koncept je napravljen stadion MTK koji je meni predobar (kapaciteta od 5k, dvije tribine) pa ako bi se napravilo nešto slično od cca 8k s jednom malom tribinu iza gola za goste bi po meni bio idealan projekt.

    68jx29gap6vzmz9q.jpg
    xqctf9rs02y453aw.jpg
    asalp7k8ndfyki2l.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Totalno offtopic pitanje :lol: Gdje je u Zagrebu najbolja / najveca ponuda svijetla za dnevni boravak? :grin:
  • Transferi - rasprave
    Lovren nam trebaDe Oliveira

    Nikada. Na sudu je lagao na štetu Dinama i zbog toga je za mene persona non grata.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Bio je koeficijent 1,05Mr Anderson

    Sigurnija investicija od ulaganja u S&P 500 :grin:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Hrvoje Štrok u podcastu.



    I da se ne nezaboravi preokret protiv Maribora nakon ulaska Štroka :cool:
  • Nogometni Stadioni
    da :smile:

    Ovih dana bi trebala poceti izgradnja novog nivoja tribina uz teren.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Tko je preuzeo marketing u klubu? Jer poslednjih godinu dana je napravljen prejeben napredak i zato ih treba pohvaliti.
  • Nogometni Stadioni
    The initial budget of €16 million eventually grew to €23.3 million.Mali dioničar

    Po meni je i to jeftino sa obzirom na before / after :smile:

    Before:
    259397.jpg

    After:
    1024x800_b546fd622301183203_03i8694.jpg