Comments

  • Cardoso Varela #23
    Pa Orc, ti si na Transferi rasprave imao živčani slom jer je Ničota spomenuo Jurišića kao potencijalni transfer :lol: novinari nabadaju, imaju dnevnu kvotu koju moraju ispuniti, pišu članke u kojima ne napišu ništa konkretno, a neki ovdje izgube živce zbog običnog naklapanja...
  • Modrić u dinamu?
    Ajde neka se i to više završi, iako mislim da neće biti službeno do slijedećeg tjedna što znači da će do tada biti onih koji se nadaju.

    Ajde budite realni, čime je Modrić ikada dao naslutiti da ga zanima povratak u Dinamo? Osim onog obećanja na Maksimiru kada je odlazio?

    Ne znam čemu se ljutite na njega, on je svjetski poznato lice koje može birati gdje će ići, a svi znamo da danas rijetko tko na nogomet gleda na romantičan način. Sretno mu u Milanu.
  • Transferi - rasprave
    FriganSvi na Sjever

    Ugovor do 2028., vrijednost oko 5 milja, standardan... Nema šanse.
  • Transferi - rasprave
    Onda je jasnija i priča s Vidovićem. Vjerojatno je cilj riješiti se Pjace i dovesti Vidovića.

    Mislim, kad se pogleda Pjacina statistika onda bi se ovaj potez mogao osporavati, osporavat će se i ovako. Pjaca ima nekoliko elitnih karakteristika, ali ima ih i nekoliko koje se definitivno ne uklapaju u Bobanovu viziju. Puno puta se ove sezone na forumu govorilo o njegovim nedostacima.

    Unatoč tome nisam siguran kaj misliti o ovome. Rješavanje Pjace dok u momčadi još imaš Hoxhu i Cordobu, dovođenje Lisice... Ne znam, vjerujem Bobanu da zna što radi, odnosno siguran sam da zna, ali prevelik je to posao i zaokret odjednom.
  • Transferi - rasprave
    Bila je priča da je i Medić blizu pa od tada ništa. Mi pod ugovorom još uvijek imamo Kulenovića, Kangu i Petkovića. Po svemu kaj se priča najbliži odlasku je Petković, iako je i to na dugom štapu.

    Ne znam, skeptičan sam oko toga da smo već dogovorili napadača dok imamo trojac koji nije nimalo jeftin i za kojeg se još uvijek ne zna jel ostaje ili ne. Da se ne lažemo, bilo bi lijepo kada bi se dolasci rješavali prije odlazaka jedino ne znam koliko je to realno.
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    Što se tiče tog običnog dolaska ima mogućnost kupovine online, odnosno jedino tako je moguće ak se ne varam. Navedeni su svi termini kroz 5.6., odnosno ovaj četvrtak, ti odabereš koji ti odgovara i to je to. Barem mislim da je tak jednostavno.

    Ja sam pričao o VIP obilasku, to mi baš i nije jasno, no poslao sam ponovno upit na onaj mail pa ćemo vidjet.
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    Nitko ne zna konkretan odgovor, ja sam neki dan iskoristio to u aplikaciji, piše da odem na ticket point, a nije mi baš svejedno ići na lutriju hoće li nekoga tamo biti. Poslao sam i mail još neki dan u klub, na onu adresu za razgled stadiona, ali ni A ni Ž od njih. Volio bih to što prije obaviti, ali ne mogu do nikakve informacije.
  • Mlađe Kategorije
    Do kada ćemo trpjeti ovaj teror Dinamovog proljeća??? Sramota, nema ni 15 godina iskustva u Barceloni!!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Po onome što sam zadnje čuo najveći problem bio je Jarun... Rudeš je na kraju pristao, ali Jarun nije htio. Ali znat ćemo više ovih dana, to je sigurno.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mislim da se radi o Rudešu i Sesvetama, negdje sam ujutro pročitao da jedino oni nisu dali suglasnost. Nemam pojma stvarno, Rudešani valjda stvarno žele biti 'totalno drukčiji od drugih' :grimace:
  • 1.HNL 2024./2025.
    Dobru statistiku ima, kaj je je. Šest golova i 10 asistencija u 36 utakmica. Ako se uspiju riješiti sveg onog škarta kojeg imaju te dovedu par ozbiljnih pojačanja, što bi i mogli pod ovim novim SD-om Petrovićem, bit će zajebani slijedeće sezone. Nama zajebaniji od ove sezone ne mogu biti :cool:
  • 1.HNL 2024./2025.
    Šibeniku odbijena licenca, sele u Treću NL Jug. Vukovar će igrati u Vinkovcima, kao što je i najavljeno.

    Priopćenje HNS-a.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Može pomoć nekog upućenog? U aplikaciji sam iskoristio nagradu za VIP obilazak stadiona te mi piše da ju aktiviram na ticket pointu. Nije mi jasno kako to točno funkcionira, a vidim i da je sutra termin razgledavanja. Jel sad prekasno da rezerviram taj termin ili? Htio bih sutra jer ne znam hoću li moći neki drugi dan. Pa evo, ako tko može pomoći bio bih zahvalan.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Kakav spomenik? Nema osobe koja hvali rad Marka Marića, barem se nadam da nema, čovjek je neupitno napravio štetu Dinamu od koje ćemo se oporavljat dugo.

    Ali reći da je napravio veću štetu od Zdravka Mamića je bolesno, ne znam šta ti treba bit u glavi da to napišeš.