Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo 2005/2006-e su navijači stali iza trenera i igrača (samo njih) nakon lige za bedaka. Kuze je bio mamićev način da se dodvori navijačima ali vjerojatno niti on nije znao da će doći do tolike sinergije izmedju navijača i kuzea pa je ubrzo postao trn u oku i samo je čekao tren da ga smijeni.
I tad kao i danas, sjever je bio pun skoro svaku tekmu. razlika je što je dinamo nakon početnog traženja ubacio u visu brzinu i ostavio protivnike daleko ispod sebe i nije bilo neke nervoze oko osvajanja prvenstva. Ali tad kao i danas, Zagreb i navijači izvan ZG su disali sa dinamom kao jedan.
Trajalo je još neko vrijeme iduće sezone ali odlaskom Kuzea se sve to smanjilo i pojavljivalo na mahove.. Europa, pa oproštaj Modrića i sl. Znamo kome je to i odgovaralo.
Sad, kad se dinamo čisti od kukolja, više nema razloga da ova sinergija ikad prestane više. Navijači su bili tu kad je prijetio potop i nisu dali dinamu da potone. Navijači će bit tu i dalje a sad je na igračima da iduće sezone daju i više no što mogu i vrate malo navijačima sve što su njima navijači dali ove sezone.