Comments

  • Transferi - rasprave
    Od milijun eura za posudbu i 10 milijuna otkupne klauzule došli smo do besplatne posudbe i 5 milijuna obvezne odštete nakon godinu dana. U 5 rata naravno. Sve to za najvećeg talenta kojeg ovaj klub ima.
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Iduća sezona će bit skroz normalna, Euro će bit s navijačima, klub će prodavat godišnje, za godinu dana o covidu vjerojatno neće biti priče. Da bi tada doživjeli novi polet u atmosferi nužan je novi trener. To je moguće samo uz europski ili Hnl podbačaj.
  • Nogometni Stadioni
    U Osijeku poceli s postavljanjem konstrukcije za krovInfinity

    I kako onda 2022.? Pa to je sve gotovo za godinu dana.
  • Futsal Dinamo - 2020./2021.
    Kad bi gledatelji bili na te dvije tribine, uključujući donji prsten velike tribine, to bi moglo biti lijepo ispasti. Ovako razdvojeno bi izgledalo čudno, još s praznom velikom tribinom nasuprot. Vidjet ćemo, Šalata je svakako unikatna..Mr Blue

    Iako su te tribine razdvojene navijanje bi siguran sam bilo odlično. Na sjevernoj tribini kop, a zapadnoj svi ostali koji stanu. Ne znam na koji donji prsten misliš? Neke montažne dolje uz teren ili? Ako misliš na donji dio/prsten velike tribine zvuči mi jako nategnuto da je to upotrebljivo a gornji prsten nije za upotrebu...
  • Hrvatski nogometni kup 2020/21
    Koji ovo Zadar igra u kupu? Šta nije ugašen klub?
  • 1.HNL - 04.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 12.09.2020. - 19.05h, Stadion Poljud, Split
    hoće li 'bijeli' u Europu s drugog ili četvrtog mjesta.bbb medimurje

    Na kraju peti, a u Europu zahvaljujući uspjesima Dinama. "Tu je lova" iz videa od Bosne ima potencijal postati meme desetljeća kao "al smo pogodili".
  • Stadion Maksimir
    Rekao bih da je kapacitet za HNL vise nego dovoljan.Infinity

    Sigurno. Zadnji derbi je s gostima bilo ispod 1900 ljudi, sad zamisli posjetu u ovoj sezoni.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    A nisu ni u ostalim stvarima niš puno bolji (face, instagram, twitter).Crusades1986

    Tu su se jako popravili u odnosu na prije. Youtube bi trebao služit za golove, izvještaje i neke zanimljivosti.
  • Lirim Kastrati
    Meni to kastratijevo ljubljene grba nista ne znaci, mjesec dana je u klubu ocito se radi o forsiranoj gesti.Nino Bule

    Meni baš paše, posebno kad nitko drugi to ne radi, lijepo je vidjet. Sad zamisli da je to napravio pred punim kavezom. Možda želi biti novi Kujtim Shala.
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    susretali smo se i s drugim virusima, ali nijedan nije imao takav marketing kao korona.

    Kakav lik je taj član NO-a Gnk-a.
  • Stadion Maksimir
    Uskoro ćemo saznat je li jug odjednom opet siguran. Ako bude u prodaji za Hnl. 6720 je kapacitet zbog covida i potresa, s jugom je 8030.
  • UCL - 3.pretkolo - Ferencvaros vs Dinamo Zagreb - 16.09.2020. - 19:00h - Budimpešta - Groupama
    Mislim da KTC nikom ne bi bio sporan da može (ima pravo) igrati.xavier

    Sad je jasnije zašto je igrao Gvardiol u Splitu. Uz izlog i trening uigravanje. Doduše i opasnost da se ozlijedi za Budimpeštu.
  • 1. HNL 2020/2021
    -angažmanom Bjelice, Bule

    Vezano za ostale, bilo bi mi neobično drago da Gorica izraste u klub koji će igrati ono novo europsko natjecanje, ali čisto sumnjam da će izrasti do tog nivoa.
    Mali dioničar

    I Bule je u Osijeku? Nisam to vidio nigdje. Mislim da njihova strategija nije biti samo drugi u ligi, ni ove, a kamoli idućih sezona, posebno otvaranjem stadiona i prestankom ovih mjera distance. Strategija Gorice je skauting i prodaja, dobro brode i ta Čeferinova Liga za Hajduk je prilika za Goricu.
  • UCL - 3.pretkolo - Ferencvaros vs Dinamo Zagreb - 16.09.2020. - 19:00h - Budimpešta - Groupama
    PO ide na Planetu i HTV-u jer se to smatra dijelom prave LP.LovroZG

    Uefa službeno pa onda i Zdravko zbog toga smatraju Playoff dijelom Lige prvaka, ali u realnosti svatko prizna samo ulazak u grupnu fazu. To je najobičnije pretkolo i uopće se ne bi smio zvati playoff jer to nije.
  • 1.HNL - 04.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 12.09.2020. - 19.05h, Stadion Poljud, Split
    Mirta Šurjak već razmišlja o Galatasarayu i ždrijebu za Playoff Europske lige, a Renovu nisu prošli,Majki-Papi2111

    Ajde ako prođu Renovu, ali Istanbul neće.