Comments

  • Shit of the day
    ĆIRO PROSVIRO
    Penalivaja Tobol > Oršić Atalanta Tottenham


    Ali treba realno i reći da je Livaja fenomenalan nogometaš.
  • Grad Zagreb
    Gradske tvrtke su očito u kolapsu, ni smeće se ne odvozi. Ok, inflacija je i bit će vjerojatno i još gora gospodarska situacija, ali da osnovne komunalne nisu funkcionalne, e to je katastrofa. Gradska vlast je odgovorna, vidjet ćemo kako će izvući sebe i nas iz trenutnih i budućih govana.
  • Stadion Maksimir
    Poljski drugoligaš koji se jedva spasio ispadanja u 3.ligu uskoro otvara novi stadion na novoj lokaciji.

    Zaglebie Sosnowiec, rijetki su ovdje vjerojatno čuli za taj klub i grad.
    NORTE
    Kapacitet 11.600. Otvorenje krajem ljeta, do tad igraju na svom starom stadionu.
    zh7vvopntq32sxad.jpg
  • Stadion Maksimir
    Bas me zanima kako ce ovo proci na maksimiru, da sam ja organizator rađe bi napravio 2 dana u areni nego na ovo ruglo dovodio ljude.Nino Bule
    Proći će najnormalnije. Da si organizator onda bi prilikom organizacije koncerta razmišljao o događanjima u zatvorenom u vrijeme pandemije.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće

    Katastrofa, tko god je crtao, od ovog nakaradno nacrtanog d, do zvijezdica koje samom slovu nikako ne pašu.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Odbijam vjerovati da dinamu itko brani imati žuto-crni prugasti dres.
  • Ulaznice - aktualno
    Citam na snetu od nekog lika (navodno ima neki provjereni izvor od povjerenika) da godisnje idu duplo gore u odnosu na prije dvije godine pa hajmo ovdje prebacit raspravu. Kaj kazete na to?NitkoBitan
    Valjda misle da zbog neviđene inflacije sad i oni trebaju dići cijene.
    To bi značilo da će jednokratne ulaznice postati još skuplje i naravno da će se to negativno odrazit na posjetu (eto i to je moguće).

    Pričamo o klubu koji muku muči s posjetom, ima najružniji polustadion na svijetu, bez krova.
    Dolaskom hladnijih dana možda vrate i covid potvrde.

    Istovremeno Mamićev novinar najavljuje rasprodaju igrača (uprava kaže da ne trebaju prodavati), a za trenera je odabran onaj "jeftini" koji živi blizu stadiona (neki kažu da je to najskuplja opcija po klub).

    S druge strane, kapacitet stadiona je manji (nama je prijašnji ionako bio prevelik), a zanimljivost lige se vratila velikim povratkom najvećeg rivala.
    Je li opravdano toliko dizati cijene pokazat će posjeta, a ja sam nakon najave poskupljenja pesimist po ovom pitanju.
  • Shit of the day
    najavio knjigu o hajduku s jednom zvjezdicom s pet kraka na naslovniciNino Bule
    Truth of the day.
  • Transferi - rasprave
    Tko god želi otići iz dinama neka ode što prije. Europsko prezimljavanje nismo napravili ni s Modrićem i Eduardom, dinamo će rasti i bez onih koji žele otići.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Dinamo Bukurešt prvi put u povijesti ispao u 2. ligudeda
    Taman su si užasno unazadili i grb, baš im paše za 2.ligu.
    I taj su odabrali navijači i legende kluba.
    Uz to jedini su veći klub koji i dalje nema novi stadion, nešto se kao kreće po tom pitanju, ali i dalje bagera nema.
  • Shit of the day

    Desinec spada pod Pu karlovačku, a napravit sranje na Borongaju (pod Pu zagrebačkom) donosi puno gore posljedice.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Po meni Livaja bi trebao biti kandidat i za prvih 11 na SP.
    Mogli bi i u Katru jako daleko dogurat.
  • Shit of the day
    kad je Kustić spomenuo da navijači moraju imati i wc na gostovanju voditelj tovarske redakcije je slavodobitno zaključio da je bilo propusta kod organizatora derbijaNORTE
    ize36s9886q54fxn.jpg
  • Transferi - rasprave
    Sigurno Rog, Pjaca i još neki koji također malo igra u klubu, možda Halilović.
  • Shit of the day
    Olivari kaže da su navijači prihvatili Čačića.
    Ili nije čuo zvižduke sa sjevera na derbiju, kakvih nije bilo od Zorana, ili su navijači=zapad.