Dajte čovjeku bar neki minimalni ban za ovo, zaslužio je!Hajduk liči na Napoli prošle sezone. Svi su mislili da će netko drugi osvojiti.
Ali oni mljeli lagano iz tjedna u tjedan i polako skupljali bodove.
I jednim i drugima sve se poklopilo. — og1986
Ne smije ga se pustit nigdje.Ako Petko ne potpiše danas, računam da odlazi — Ivanmtk
Naravno, a tu je i njegov dio krivnje za ispadanje od Aeka. Imao je Livija, Šutala i Ivanušeca, iako Baturina je imao virozu u obje.I Bišćan se riješio igrača koji bi sad čisto dobro došli. — Mali Zeus
