Comments

  • Transferi - rasprave
    Dobar je Šivalec, samo ga treba hraniti s domaćom hranom da malo naraste i zjača se. Špeka, luka, domaća jaja, kobasica...
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sportski direktor Robert Graf ponudio mu je novi, u kojem bi imao godišnja primanja između 400.000 i 500.000 eura, dva tjedna čekao se odgovor bivšeg hrvatskog reprezentativca, a kako piše autor Niko Matičević za Tportal, odlučio je odbiti ponudu i sljedeće sezone više ga nećemo gledati u Hajduku.Keyser Soze

    Znači, istina je kaj se pričalo da je Rebić igrao prošlu sezonu za najmanje 700.000 iako su pisali da će igrati za 400.
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Dobro veli kolega, njih još uvijek vode pod nazivom "VNK Povjerenici Dinama", igraju 2.B ligu.
  • KK Cibona
    Hoće doći gradonačelnik, priča se da voli košarku i da je bio veliki talent.:lol: :rofl:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Čitam da se Iranci prijete kako će napustiti teren ako se pojavi kakva druga perzijska zastava osim sadašnje službene iranske ili ako će iranska dijaspora vrijeđati ili skandirati protiv sadašnjeg režima.
    I onda se takve podržava. Izbaci ih odmah s prvenstva nek igraju tri u grupi.
  • KK Cibona
    Pitanje za ove koji više prate. Kakav je sad plan Cibone? Pretpostavljam da se u ABA ligu ne vraćaju. Hoće igrati koje europsko natjecanje?
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Dajte objasnite čovjeku da postoje privatne poruke za dogovore oko prijevoza, karata, sastanaka da ga netko ne sačeka.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Čovjek koji je 15 postova cmoljenja imao nakon krađe podataka članova bi uveo slikanje članske da se može čitat forumPaggini

    Čovjek je tolerantan, ja bi osim slikanja članske tražio još rodni list, domovnicu, potvrdu o krizmi, potvrdu o nekažnjavanju, test na drogu, IQ test...:lol:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kalik se ne vidi u kadru, on kleči i puši ćaći.
  • Transferi - rasprave
    Orša treba dati urin na analizu, ali od uzbuđenja se nikako nemre popišati, zato tak dugo traje.
  • Transferi - rasprave
    Poslati ga tovarima na posudbu da odradi dvije tamo pa ga vratiti :lol:rioda

    Kako bi Baldrick rekao. "I have a cunning plan":lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Pusti to, neka pčele uživaju.
  • Transferi - rasprave
    zato što nismo pazili na njegovo blagostanje i veselje i to nas je koštaloPaggini

    Nismo prenamijenili pušačku sobu u sobu za bilijar.
  • Transferi - rasprave
    Jedino me brine Stojkovićevo blagostanje i veselje, svi ostali neka umru ako treba da dođemo do LPPaggini

    Lako za blagostanje, nema ga prve tri utakmice u Europi radi šamarelica u Genku.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Poslao sam danas mail s aktivacijskim kodom za nagradu, vidjet cemo kad se budu javili…reziser

    Ja sam poslao prije skoro mjesec dana, nisu mi se javili od tada.