ovo drugo je bilo na reakciju Teohpila, ovo drugo na Ndombelea i Sanceza jer su ih naši baš "izudarali" pogotovo Ndombele koji je dobio po licu par puta.
Majer loš. Ristovski valjda nije povezao dva točna pasa, ovi ostali igraju najbolje što mogu. Gol smo primili ko u Pesu/Fifi standard odbijanac i do prvog protivničkog igrača.
Ivausec i Petkovic jedini bez straha u dribling ... ovi ostali napamet i od prve, boje ic driblat moralne veličine i engleska drva Daviesa,Diera i jebenog Auriera...
onaj drugi desni bek im je čak bolji nego prvi(Aurier).
Mislim da će Alderwield igrat , da neće Mou pustit tek tako. A Sissoko je bio jedan od 3 najbolja igrača u sezoni kad je Tottenham igrao finale LP. Nadam se da neće Ndombele igrat, on je zvijer.