Ovo za kupone je bilo i u Briselu 2018. Ne znam točno koliko je bilo prodano, ali je naš (gostujući)sektor bio pun, te je bilo još ovih nekoliko, izvan HR, na domaćoj, zapadnoj tribini.
Za poziv Jakiću ću ostavit samo :smile::smile:. Drago mi je radi Stanišića kojeg očekujem da bude na desnom beku uz Sosu na lijevom. Brekalo opet In, to mi se sviđa, jedino sto me smeta je panj osječki Škorić. Ničim on nije bolji od Ćalete Cara.