Comments

  • ŽNK Dinamo
    pa ne pratim ni ja, ali mozda da Dinamo malo vise promovira zenski odsjek kluba, mozda bi se vise ljudi zainteresiralo. U Engleskoj se finale zenskog kupa igra na punom Wembleyju. Nije naravno usporedivo zbog infrastrukture i prije svega novaca ali nije ni tamo zenski nogomet bio popularan pa su klubovi kroz marketing podigli popularnost svojih ekipa. Zamisli sad na primjer da Dinamo iduce sezone odluci staviti derbi protiv Hajduka na Kranjcu i da dabe dzabe ulaz. Sigurno bi se skupilo ljudi. O takvim stvarima ja govorim.
  • Transferi - rasprave
    ne funkcionira nogomet samo tako. Dinamo zna da za McKennu ne moze dobiti kako ti kazes 15 milijuna. Uprava ima zacrtane realne cifre koje moze dobiti za prodaje igraca. 15 milijuna trenutno ne mozemo dobiti za nikoga. Mozda za Stojkovica i Belju, ali to bi bas bilo nategnutno. A posto mi kao klub zivimo od prodaje igraca ne isplati nam se trazili sulude cifre. Nismo mi Brighton da mozemo musti Chelsea i Liverpool i nabiti duplu cijenu na igrace.
  • Transferi - rasprave
    sad, koliko je to istina, ali Šokota je podcastu zona Dinamo rekao ako dodje zadovoljavajuca ponuda za bilo kojeg igraca da ce sigurno biti prodan, a bas su McKennu spominjali. Naravno, moze on odbiti transfer, ali cisto sumnjam da sad recimo neki novi premier ligas ili Celtic/Rangers daju ponudu za njega da ce on radije ostati u Zagrebu.
  • 2.HNL
    Ko god udje ispast ce odmah iduce sezone. Osim Cibalije, to su sve klubovi bez tradicije i navijaca, tako da jedino bih volio da oni udju jer imaju i jedno i drugo. Kaj ce nam jos jedna Lokomotiva u ligi? Nogomet se igra radi navijaca.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    On je mozda zasluzan za neke stvari, ali sigurno nije zasluzan za to da smo 4 puta za redom prosli na penale. Cak bih rekao i da je kriv jer je protiv slabijih od sebe isao na penale. Realno smo 2022. igrali za kurac, ali eto, doslo se do bronce i pisat ce se da je on bio izbornik i da je on zasluzan.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    https://www.instagram.com/p/DWeP2hXDRz-/?igsh=ZHF5ZG11ZGZkaXR4

    Dakle tko ima ig
    Stranica Score90 je slozila kao 5 hrvatskih postava za svjetsko i u nijednu nisu stavili Belju, ali su zato stavili Livaju koji em se umirovio em ga Beljo jede za dorucak ove sezone . Smjesno. Stavili su 5 njihovih igraca, a od nasih samo Livija i Morisa. Znaci ni Misic ni Stojke ni Lisica. Ja ne znam gdje su oni to gledali Hajduka u Europi pa da su vidjeli Durdova i Hrgovica.
  • ŽNK Dinamo
    E super sad kad se ova tema aktivirala, zna li netko razlog zasto klub malo vise ne promovira zensku ekipu putem drustvenih mreza, marketinga, ulaznica, itd.?
  • Nogometni Podcast
    pogledaj podcast malo dalje od 10. minute. Covjek je nahvalio i Kovacevica i Bobana i klub. Da je odlicna stvar sto se nije treneru otkaz nego stalo iza njega.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ma dobro okej, ali samo kazem da ne mislim da je sramota da se na svjetsko u Americi zove covjek koji u MLSu ima 25 golova
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Musa je u jacoj ligi u klubu koji nije bas medju najboljima u ligi zabio 19 golova prosle sezone i sad 6 u prvih 5 utakmica. Plus to kaj igra u Americi te je naucen na uvjete tamo i stadione. Ja znam da mi svi imamo soft spot na nasu ligu jer je nasa, ali mislim da treba biti svjestan razine kvalitete.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    zato se moram nadovezati da je ovaj sistem sa ligom nacija apsurdan. Znaci Svedska je doslovno mogla igrati kvalifikacije preko kurca jer su znali da sigurno imaju baraz. Koja je onda poanta kvalifikacija? Slovenija koja je bila ispred njih u grupi ne moze na svjetsko, a Svedjani vrlo vjerojatno budu isli.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    nisu jos izasle postave, pa ima do utakmice 3 sata . Postave izlaze sat vremena prije utakmice.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ne znam jesam ja jedini kome su vec naporni ovi Ukrajinci sto svaku utakmicu izlaze zagrnuti u zastave...cak i Šahtar i Dinamo Kijev tako svaku tekmu izlaze...
  • Nogometni dresovi
    ove sezone su totalno fulali s onim retro trecim dresovima. Paris Barca Tottenham iskreno ne znas koji je ruzniji.