Forum
Blog
Members
Kontakt
Comments
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Filip 91
Šetomet
Hrvatska nogometna reprezentacija
jebote Pongračić Daliću..
Hrvatska nogometna reprezentacija
jebote kroz trojicu lol
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Zg123
joj kada bi barem tako ostalo, idem do jutra čitati komentare engleza
:D
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Pacho
neće ga dati Inter barem par godina, i oni imaju ambicije
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Xpert1992
za sada
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
NitkoBitan
ne seri
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Crni86
evo zalutalo je
:D
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Crni86
Pa znaš da prolaziš s 1 bodom i to na dobrom 3 mjestu.
Cilj je doći što dalje u turniru
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
NitkoBitan
Nisam uvjeren u to. Ovako su igrati i prošle dvije utakmice.Jako ograničen tim koji se samo zna braniti i nadat se da će nekaj zabiti iz protunapada.
Transferi - rasprave
↪
Ivdzo11
Dobro je to, treba napraviti mjesta za bolje igrače
Transferi - rasprave
↪
Sibirski plavac
Oršić je kapitalac
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
Mathiasovi Chageri
Ne brini se, igrat će se bunker i iči na 0:0
Nadalje Hrvatska više ne mora pobijediti niti jednu utakmicu u 90 min, sve dalje može biti dodavanje lijevo desno i čekati kraj (i penale)
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
miro
Nismo bili mnogo bolji niti u Katru, na kraju se samo medalje broje
:D
Hrvatska nogometna reprezentacija
↪
masacusec
Tek kada ga netko novi zamijeni s sličnim uspjesima ali i boljom igrom se to može dogoditi
Home
»
Archangel
More Comments
Archangel
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo