Navijači Dinama prije, danas i ubuduće Inače na snetu sam čitao da je u Varaždinu bilo "dosta" navijača iz Međimurja koji su došli radi Hajduka. Jel to ekipa radi Jarnija koji je iz Čakovca zavolila ili koji je razlog...Vidio sam pred 10-ak dana u vašim međimurskim novinama kako je osnovano u Prelogu društvo prijatelja Hajduka. — Fanboy
Ima dosta tovara tu (mislim da nema bas velike veze s Jarnijom) ali dinamovaca ima daleko vise. Moje videnje te cijele situacije je da su tovari puno glasniji i aktivniji navijaci od vecine dinamovaca pa onda ispada da ih ima vise
Vidim po medimurju, dosta ljudi tu ima koji su za Dinamo ali jednostavno nisu aktivni da bi isli svaki vikend na tekmu, nemaju niti para niti vremena
Mozda grijesim, moje neko videnje situacije