Comments

  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.08.2022. - 21.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Livaković
    Ristovski - Šutalo - Lauritsen - Bočkaj
    Ademi - Ljubičić
    Špikić - Ivanušec - Oršić
    Drmić

    Očekujem nešto tipa ovo.
    Ajmooo :cheer:
  • Stadion Maksimir
    21 stoljeće: betonski blokovi i stakla padaju sa stadiona.
    Ovaj klub, ovi igrači i ovi navijači zasluzuju stadion na razini, pa makar ga izgradili u Copenhagenu.
  • UCL - 3.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Ludogorets - 09.08.2022. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Špikić, Šutalo i Drmić danas top. Baš mi je drago zbog Drmića, u ovom trenutku je miljama u boljoj formi od Petkovića, koji ipak nije zasluzio
    zvizdanje, pogotovo pred derbi.
    Pod hitno Ljubičića u veznom redu, tehnički je jako potkovan i brz je u rješavanju lopte, a Bočkaja postepeno uvesti u europsku vatru. Postalo je već odvratno gledati zrtvovanje Ljubičića na beku.
    Periću bi bilo dobro malo odjesti na klupu, danas pogotovo je bio jako nepouzdan u gradnji igre od stopera prema veznom redu, a i dosta kasni u nekim situacijama. HNL nivo i bok…
    Igra generalno ok, lošija u drugom poluvremenu jednostavno zato što smo se us*ali nakon drugog primljenog gola. Piše se pobjeda, idemo dalje
  • Kojeg trenera biste željeli dovesti kao trenera Dinama?
    Vladimir Petković: uvijek mi je ostavljao dojam da prenosi mir igračima i prezentirao je discipliniran i lijep nogomet. Mislim da je i Drmić sa Švicarskom odigrao koju utakmicu dok je Petković bio izbornik.
  • HNL - 4. kolo - Varaždin - Dinamo Zagreb - 05.08.2022. - 20.00h, Stadion Varteks, Varaždin
    U veznom redu je slab, spor i neefikasan protok lopte, tu smo definitivno danas podbacili. Ovi jednometarski pasevi izmedju Mišića, Ljubičića, Ivanušeca i Petkovića su slika današnje utakmice.
    Nogomet je danas brza igra a od igraca se trazi konstanto kretanje da se otvaraju prostori: poteškoća na primjer sa Petkovićem, koliko god ga cijenio kao igrača, je što jednostavno u današnjem sustavu guši igru cijele ekipe i zauzima mjesto predvideno za vezne igrače. Tim više nitko ne zauzima prostor koji je ostavio i zato imamo gustu sredinu bez dovoljno igrača u ofenzivnom dijelu. Protivnik ima dovoljno vremena da se organizirano postavi i čeka u bloku. 4 udarca u okviru je rezultat… k7k0eeu2ba7xi54d.jpeg

    Ove sezone niti jednom nisam vidio na primjer Mišića da je pobjegao kad je lopta kod stopera, pa da stvori neki prostor za gradnju igre. Sve je to prestatično i predvidljivo.

    Uglavnom, brko izvadi Bočkaja koji koliko toliko ima neki ubačaj i uvede Drmića, koji 20 minuta čeka pravu loptu u šesnajsterac. Smart move.

    Nadajmo se boljoj igri u utorak.

    Bravo za Boys-e, bilo je glasno!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Politicka igra samo da bi se prikrivalo pravo stanje u drzavi i da bi main stream mediji imali o cemu pisati, pogotovo za ovce koje ih prate.
  • Vratimo Palčiće u Petrovu
    Kako su zakon bili oni bijeli rezervni dresovi sa UMBRO znakom :ok:
  • Vratimo Palčiće u Petrovu
    Majer ponudio dres za tombolu.

    Fenomenalna akcija, svaka čast organizatorima!
  • Probno istraživanje, samo za zonaše
    Ja se od 2017 pokušavam učlaniti ali nikad nisam dobio svoju iskaznicu. Tako da ne znam da li sam uopće prisutan u njihovoj bazi podataka, a konkretan odgovor nikada nisam dobio usprkos silnim majlovima i poziva. Tako da sam odabrao opciju “Ne, ali bih se učlanio da se provedu izbori”... mozda bi i PR komunikacija sa navijačima bila drugačija.
    Da stavim u kontekstu, iz dijaspore sam a HR drzavljanstvo nemam već preko15 godina. Tako da nemam ni OIB-a, a na moj upit prije dosta godina iz ZZD-a su mi ovako odgovorili (pošto od kluba nisam nikakav odgovor dobio):
    “Na žalost im znamo za slučajeve da ljudi nisu dobili iskaznicu i kada su se učlanili nekoliko mjeseci prije vas. Iz kluba nam govore kako su u velikoj gužvi i da ne stignu sve odraditi. Vi možete biti član kluba i bez OIB-a, ali kako Dinamo želi ići u preoblikovanje onda će vas tražiti da izvadite OIB u Hrvatskoj da im elaborat može proći prvu stepenicu.”
    Nikad teze postati član nogometnog kluba.
  • A ili B | Forum Igra


    Nek bude Shikeria :lol:

    Put kroz Ameriku rutom 66 od Chicaga do Los Angelesa ili put kroz Europu od Zagreba do Nordkappa
  • Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo


    Rasplet dogadaja mislim da ni ne znamo, s obzirom da medijima treba vjerovati 0,00001%, pogotovo u Hrvatskoj.