Transferi - rasprave Teško je prodati nekoga nekim klubovima ako od tih klubova ne postoji barem upit za igrača, a da ne govorim o službenoj ponudi.
Ako je istina da imamo 50% od transfera to je odličan posao. Mali do sada nije ništa pokazao, ako eksplodira u Rijeci, dio odštete će ići nama.
Sigurno ćemo više tako dobiti nego da ga selimo po posudbama gdje ne može uhvatit kontiunitet.