Comments

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ako je ideja ovog širenje navijačke baze na Azijuemilperska

    Kako li si samo pogodio :clap:

    Mislim da je sljedeći cilj zamjena postojećih korner zastavica sa onima u duginim bojama.
  • Futsal Dinamo 2024/2025
    Isti kurac ko i svaki put dolje... spustili gaće i usrali se ovih simpača na tribinama
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Imate na fb stranici od sportnewsa galerije sa nekadašnjih HNL susreta Dinama na Maksimiru od prije 15-ak godina (Lučko, Zagreb, Sesvete i slično).

    Ima i slika tribine i sa travnjaka pa kog zanima nek pogleda.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Cekajte, vi sad mene pokusavate uvjerit da su im place sjele bas slucajno prije tekme s magaradi!?
  • Samy Mmaee #13
    Nebitno kad je bilo, narativ je već stvoren, za 3 tjedna će se pisat posebne objave kak ga plaćamo da sa spuštenim štucnama jede kikiriki na poluvremenu za 800 tisuća eura godišnje.
  • 1.HNL 2024./2025.
    FOR su očekivani zabijeni golovi pojedine ekipe, AGAINST su očekivani primljeni golovi, a NET je razlika između tog dvoje.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Bit ce gori raspad nego prosle sezone :up:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    To ne može znat nitko dva tjedna prije utakmice jer se RPG vraća na beka pa možda stavi Rileta i KTC-a na stopere.
  • Wilfried Kanga #16
    I kad zabije nije dovoljno pa se onda mora srat i po "proslavi gola"...

    majko Isusova ko bi pojedincima udovoljio.
  • Transferi - rasprave
    Moguće da sam se zajebao :up:

    Učinilo mi se bilo da je dosta višlji od obojice.
  • Transferi - rasprave
    Samo kaj je Jakirović za glavu viši od Franjića i Gvardiola ako nisi primjetio. A i jedno 20-30% sporiji od njih dvojice.
  • Luka Stojković #7
    Šteta i za ovu udarčinu da nije ušla...
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Drugo pitanje na koje mi se nije odgovorilo neki dan, da li se ovo odbijanje Tomaševićevog prijedloga novog GUP-a možebitno odnosi i na Kranjču? Pitam zbog mogućeg "tisućitog" razloga da se još malo odgodi sve...mali M

    Mislim da je ovdje netko pisao da Kranjča ima pravomoćnu građevinsku dozvolu i da to sa GUP-om ne utječe na nju.