Transferi - rasprave u redu u redu ja sam ovdje u neubranom grožđu, briga mene za malog ne branim nikog ali to nisu istine. I to je istina ima toga što pišeš istine, Horvat je mirniji radi i šuti, ali Horvat nije odbio prodaju gdje ovaj je, a u prodaji znamo kako bi se Škegro naplatio.
I da još nešto, ugovor ne ističe ni iduće ljeto.
Ja sam samo pitao pošto vidim da si upućen u dosta stvari i priznam i više od mene jesi jer sam baš gledao malo u tražilici, što je je stvarno si i ekskluzivan i točan, ali ovdje nisi u pravu, garantiram i imam čim dokazat ali to ne bi ovdje objavio možemo se čuti privatno, vrlo rado.