Comments

  • Transferi - rasprave
    Ondje bi se Neva bacio nakon što je lopta ušla u gol :rofl:Kujtim Shalla

    i cijela bi zona zazivala Livakovića
  • Transferi - rasprave
    umirovio si Hazu i FazeN
  • Transferi - rasprave
    A kod Memica bosanski lonac?Efes Pilsen
    kolega orc je sve reako
  • Transferi - rasprave
    srpska posla, Partizan ga dva puta prodao u 5 godina, koda je NBA igrač
  • Trener - Mario Kovačević
    manje više je tako, Gale je prošle zone kikso protiv lokse što nas je koštalo naslova
  • Trener - Mario Kovačević
    šta ga sluša da forsira 4-3-3 i ne pravi prilagodbe u europi i da postavi igru protiv genka kao protiv kurilovca u kupu i da cila ekipa kolektivno skine gaće i "puno respektira protivnika" jel na to misliš ?
  • Trener - Mario Kovačević
    da bi nešto izubio prvo to treba imati, osim toga da je dobar čovijek nema tu M od pobjedničkog mentaltieta, sa Belupom je iskoristio prošlu lošu Sezonu "velike četvorke" i prosipanje bodova, kad je bilo stani pani da iskorači i izbori europu na rujevici je to izgledalo kako je izgledalo u Kupu je to ličilo kao Dinamo protiv Genka, Rijeka zabijala Belupo promašivao, osim fine igre na momente.....na našu zalost od Dinama Belupo napravio
  • Trener - Mario Kovačević
    ako vidiš da u njemu čuči bijelica ili možda i klop ispravi me
  • Trener - Mario Kovačević
    Dinamo je trenutno prolazi ono sto je prolatio 2017/2018 a kova je u biti Mario Cvitanovic tog doba, realno taktički je to li la sa Cvitanovicem kao stvori dobru atmosferu i to je to tu i tamo gurne mlade igrače, kopira filozofiju iz Belupa, netko je davno na zoni rekao kad das Kovi Ferararija a on ga vozi ko Opel Corsu
  • Trener - Mario Kovačević
    svaki put kad dinamo igra europu doma ove sezone ova tema je nazalos na tapeti, i to do polovice prvog poluvremena, izgleda da postaje tradicija
  • Transferi - rasprave
    zaboravio si Varelu, cijela zona ("i ja tu spadam") je bila uvjerena na osnovu pripremnih uktamica da imamo novog yamala
  • 1.HNL 2025./2026.
    uff zar je moguće da je Radeljić sa 2 metra ovako loš u zračnim duelima, sreća pa ga nismo doveli ljetos, kraj njega Dinamov dvojac izgleda ko Juveov BBC iz naboljih dana
  • Transferi - rasprave
    Škegru je netko nabacio klincima i njihovim roditeljima, u svakom poslu konfilk ruši i šteti poslu, a očigledno je Škegro sam konfilktan lik vjv je to pokupio od Mamića dok je bio u Dinamu na praksi, u pravilu takvi ko Škegro obično prije ili kasnije izlete iz tog posla a čini mi se da je on na dobrom putu za promijenit profesiju