Comments

  • Transferi - rasprave

    A što znači igra nogom? Pa nije valjda da se pod tim misli da golman može povratnu loptu pogoditi i vratiti u teren.
  • Glavni razlog slabe posjete
    Da se malo nadovežem na ovu priču o dinamovoj publici i navijačima.
    Dinamovi navijači su male razmažene pičkice, koje samo traže izgovor zbog kojih ne idu na utakmice.
    Baš smo jučer nas nekoliko potegnuli tu priču gledajući hajduk i osijek.
    Naši ljudi su jedva dočekali ovu odluku o covid putovnicama pa da imaju razlog da ne moraju ići na utakmicu. Onda pogledaš sinoć utakmicu i vidiš 10.000 ljudi na tribinama, a imaju iste uvjete za ući na tribinu kao i mi.

    Kakvi su to navijači koji ne žele ići na utakmicu? Pa to je jedino mjesto gdje navijač prvenstveno i treba biti. Ulica, turniri, kortea, ovo ono, sve su to neke dodatne stvari koje se vežu na to, ali stadion i tribina je jedino mjesto gdje glas navijača nešto vrijedi.

    Ok, zadnjih 11 godina je bilo svega, nema kome se u jednom periodu nije gadilo dolazit na Maksimir, ali ne može nitko reći da je ista situacija sada i tamo 2012-2013. godine.
    Pozivanje i dalje na neke represije je smiješno, pogotovo jer dolazi od ljudi koji su najmanje patili tokom tih ružnih godina, a neki koji su bili po istražnim zatvorima su i dalje tu, idu gdje god mogu i koliko god mogu.

    Problem je doći jednom tjedno na Maksimir, ali nije problem potegnuti u Milano, Manchester, Češku itd.
    U petak je bilo sve skupa 100 ljudi u Kranjči, a sutra će ih isto toliko ili nešto više biti na Cipru, tko je tu lud?

    Ili ćemo se svi skupa trgnuti ili će sve nepovratno otići u kurac. Tu mislim i na BBB i na obične navijače s ostalih tribina.
  • Glavni razlog slabe posjete

    Pise covjek za sjever.
    Ukupno je bilo 7.500.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Istra je 3-4 puta dobro izasla prema naprijed, ali niti sami ne znaju kako nisu primili bar 2 komada do sad. U obrani plivaju strasno, ali kaze Majki strucnjak da igraju odlicno. Tko smo mi da proturjecimo!?
  • Stadion Maksimir

    Postavljeno stranicu prije.
  • Optužnica - Zdravko Mamić
    Bude 80-ak drugih koji su rekli da duga nema :cool:Pop corn

    Bude. Kako da ne.
  • Grad Zagreb

    Pa mislim da pricamo s pretpostavkom da je ta placa namijenjena normalnom i postenom covjeku.
    Kad se radi o zadnjih 20 godina, placu nije trebao niti primati, a mislim da nije ni znao kolika mu je placa. :smile:
  • Grad Zagreb
    Tih 17.000 nije placa niti neke srednje razine managera u firmama. Ovdje pricamo o gradonacelniku grada s proracunom od preko 10 milijardi kuna, tocnije 13.6 (napuhanih) milijardi.
  • Grad Zagreb
    Da, smijesna je. Placa gradonacelnika Grada Zagreba od 17.000 kn je smijesna.
  • Grad Zagreb

    Placa gradonacelnika Zagreba je smijesna. Ne smijesna nego presmijesna.
    Normalna placa za takvo mjesto i takvu odgovornost ne bi smjela biti manja od 30-40.000 kn.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Jbt, pricamo o klubu u kojem predsjednica kluba nosi mito sucima da oslobode osobu koja je opljackala isti taj klub na cijem je ona celu.

    Pa ja se cudim da je s obzirom na sva desavanja u zadnjih desetljece i kusur i ostalo nekih 3-4.000 fanatika, koji i dalje konstantno prate klub.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Tih 500 ljudi je jebena sramota jer su ti dečki na terenu zaslužili pun stadion.marcio amoroso

    Mozemo inace govoriti o sramotnoj posjeti (uz sve sto klub radi odnosno ne radi da navijaci na stadion i dodju), ali ovo s Valurom je realna posjeta s obzirom na situaciju.
    Da je normalno stanje, imao bi vjerojatno u ovoj utakmici 7-10.000 ljudi, kao i inace u ranim kolima kvalifikacija.
    Sad realno imas 20% cijepljene ciljane publike i stavis karte 80-120 kn.
    Znaci, netko tko nije cijepljen mora dati cca 180 kn za kartu.
    Ides iz krajnosti u krajnost. Stavljao si karte za kunu prije nekoliko godina, a sad stavis u ovoj situaciji 80-120.
    Hajduk je u pon imao generalku na koju je doslo nesto manje od 3.000 ljudi, da je normalna situacija, s obzirom na euforiju, vjerojatno ih ne bi bilo ispod 20.000.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Inace, kakav je ovo penal? Bilo bi drvlje i kamenje da se ovo dinamu sudilo.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Uvijek ista prica o posjeti. Ove u klubu boli ona stvar za navijace i posjetu, a navijaci su izgubili svaki interes za klub. Ima tu krivice i od strane navijaca, ali zna se koja je strana najzasluznija.