Ne razumijem zašto ne stave kamere na istočnu tribinu kad je već ista ta tribina zatvorena!?
Kulisa Maksimira je ionako užasna, a uz prazan istok, to baš izgleda očajno.
Velika je razlika između čestitanja i obavijesti o tome da ima rođendan.
To što je najbolji hrvatski nogometaš u povijesti, ne amnestira ga od onog što je napravio.
S druge strane, vaše je pravo da čestitate kome želite.