Ova zaslužuje ban istoga trenutka. Dok prijateljski narod u Ukrajini gine i krvari braneći svoju domovinu, ovdje nas neki teotičari zavjera uvjeravaju da nije to baš tako.
Ništa se ne miče, oni prodaju iz istog sustava. Oslobodi se pokoje mjesto jer ne prođe uplata ili slićno. Maloprije je pisalo da je sve rasprodano, sada je bilo 7 karata još dostupno.
Ne drzi prva t-com nego Arena sport. Isto si mogao gledati i na A1 i na ht-u.
Utakmice znaci sigurno nece ostati na Areni nego ce vjerojatno ici novi kanali.