Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo jako mi je drago da je Zvone u klubu, presretan sam zbog toga.
Ali nije on mesija ni svemoguć, ako ti fali 40 milja od LP, ne možeš iz zraka stvoriti nešto.
Da se razumijemo, za ovaj jadni HNL je i KL dosta, ali mi imamo tolko velikih ugovora kojih se treba porijesavati, dovesti pun k igraca, trenera, trebali bi kao i kamp graditi kolko ja znam ak ocemo početi mastati o novom Maksu, a to su samo neke od stvari za koje treba pun k love.
Druga stvar bi bila da mi imamo poslozenu ekipu koju samo treba malo pojačati, ali kad si u situaciji da ideš u teški remont, onda svaki cent znači.
Osim ak ne misliš da će Boban dofurati 15 milja od sponzora
:D
Edit: a uz sve to, kad ode Baturina, nama nema onog sljedeceg oko kojeg će se 15+ milja licitirati, tim više pare od LP duplo vrijede. Lani si imao luksuz, ak ne uđemo prodat ćemo Baturinu i Sucica, ove godine također ajde, al već one tamo nemaš.