Predlazem da ovu veliku pobjedu proslavimo obilatim telefenskim narudzbama koje cemo zaboraviti pokupiti. Naravno, u nasem omiljenom fast foodu u Pakostanima.
Najdraze mi je kaj nismo primili gol. Imamo jebacku sirinu. Ostatak HNL-a ce nakon 60-e uvoditi klince i raznorazne mlatimudane, a nama ulaze Stojkovic, Kule, Mudri, Zajc ako dode, Varela, itd