1.HNL 2025./2026. Nes ti tragedije - Dinamo ima skuplju ekipu i opcenito vise resursa. Jebiga, nakupi se toga kada razvijas igrace svjetske klase i svake sezone igras skupine Europe, nerijetko i lige prvaka umjesto da ispadnes od malteskih podmazivaca pedalina i kazahstanskih skupljaca bobica.
I to je velika nepravda za orjunasku olupinu. Sta bi onda tek trebali reci klubovi iz najjacih liga u kojima neki kozojebski seik preko noci konkurenta pretvori u top 5 najbogatiji klub na svijetu? I zanimljivo kako ne slusamo o jadnoj Rijeci koja sa X puta manjim budzetom samara orjunu zadnjih 15ak godina.