Comments

  • Ivan Nevistić #33
    Stavite golmana Malmoa na gol Dinama, a Nevistića na gol Malmoa.

    Koji ćete rezultat dobiti? U biti samo stavite golmana Malmoa na gol Dinama sinoć...
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    škot je instinktivno grunuo na Nevu s razlogom.Pulfer

    Dojam mi je da je Mckenna grunuo na Nevu najmanje radi baš te situacije, nego se nakupilo, pa je ova situacija bila samo prvi sljedeći okidač da izbaci iz sebe frustraciju.

    Engleski i škotski igrači općenito imaju to u sebi da se ne libe suigraču dat do znanja.

    Sjećam se prije 2-3 sezone kad je Milner oprao na terenu Van Dijka kao najvećeg balavca i to u derbiju protiv Man.uniteda.
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Pohvale Stojkoviću danas, unio živost, odlična lopta za Bakrara kod gola.

    Njihov trener nas je odlično skautirao, i ovo lagano postaje frustrirajuće na koji način igramo protiv niskog bloka i s kojim igračima.
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Mišić kakva loša tehnika šuta,svaki put krivo dođje na loptu pri udarcu... frustracija teška
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ma Heister je najveca prevara u Istri, pa pustio je Almenu vec tri puta u izglednu šansu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kolarić položio,cirkus.
  • HNL - 10. kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 18.10.2025. - 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Prevelika se drama diže oko tekme, klasična tekma gdje rano povedeš 2-0 , i onda se momčad opusti, ne ubiješ na vrijeme tekmu,atmosfera komorna i onda se nesigurnost uvuče.

    Naš problem u HNL-u doma su bekovi, nije mi jasno da nijedan bek ne ide visoko, bekovi nam igraju tko pređe centar peder.

    Ne razumijem, da li su to upute trenera? Naša krila uopce nemaju pomoć bekova,nijedan ulazak iza ledja našem krilu danas nisam vidio. Sramotan podatak.
    Nijedan centaršut oba beka, a u napadu igra Kule.
    Sjećam se Gode iz Rijeke , igrao je jako ofenzivno.

    Varela je zelen za seniorski nogomet, današnja zamjena je bila isforsirana,sve zamjene su danas bile "kompenzacijske" jer se pogriješilo u pripremi utakmice protiv Lokse.Na način koji igraju naši bekovi ne ide u prilog Vareli.

    Bennacer se mora prije rješavat lopte,s tribine se stječe dojam da želi previše naglasit svoju klasu, nema potrebe za tim, svaka druga predaja lopte mu kasni.
  • HNL - 10. kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 18.10.2025. - 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Dojam s tribine; štoperi, Zajc i Mišić sjedi 5, više sam očekivao od Bakrara premalo ide 1na1 ,imao je dvije situacije gdje mu se cijeli teren otvarao nakon vrhunskih proigravanja suigraca.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kak Majer može igrat bez kostobrana, frajer se isto zajebava dok mu neki mesar ne uđe...
  • Trener - Mario Kovačević
    Ovim načinom vođenja ekipe, izgubiti ćemo i igrače koji nose stabilnost na duže staze, najbolji primjer su bekovi Goda i Valinčić, igrači koji prvi put u karijeri igraju europski ritam.

    Prihvaćam da kao trener izabereš sinoć samo jednu rotaciju, iako mi nije logična, ali gdje je onda trenersko znanje ili alat da okreneš bar tijek utakmice, znači svjesno si izabrao opciju s kojom znaš da bi moglo biti kako energetskih tako i taktičkih problema.

    Pod tijek utakmice ne mislim samo na sami rezultat, već na događanja na terenu, znači nema reakcije , sinoć da si uzeo bod puno ti znači, bar na psihološkom planu.

    Protiv Gorice nisi izvukao bod , ok dogodi se, plus crveni karton, sinoć imaš identičnu situaciju, opet nismo igrom i taktikom u drugom poluvremenu primirisali bodu, ma ni blizu, a kamoli da pričamo o preokretu, što ne bi trebalo biti nešto neobično.

    Nama Lokomotiva radi presing kod penala, a vodi 1-0, i 60 minuta je. OK.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kovačević vodi ovu ekipu na način kao da je svaki dan četvrtak, ovo nije stvar pristupa igrača ,ovo je stvar koncepcije igre protiv ekipa gdje moraš imati visoko postavljene bekove i gdje moraš imati kreativnu desetku.

    Ovdje neki pričaju neiskorištene šanse, pa koje šanse ljudi moji?? Mi smanjimo na 2-1 i nismo u stanju napraviti nikakav pritisak.

    Ovo je radna ekipa , mi protiv Belupa isto nismo dobro izgledali do solo akcije Hoxhe, pa jel moguce da to trener nije vidio?

    Boban ti složi ekipu od istih 25 igraca, ti igraš sa istih 11 igraca??

    Pa jel Kovačević stvarno misli da ce mu Hoxha i Lisica rješiti svaku utakmicu genijalnim potezima??

    Pa to je zabluda teška , pa naši igraci su svi u par deka po međusobnoj kvaliteti .
    Mi od početka sezone igramo bez golmana, i u HNL-u bez igraca u međuprostoru,tj. bez učinka Ljubičića iliti desetke.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Čini mi se da imamo akumuliranog umora osobito na bekovskim pozicijama…,vlatkomarkovic

    Ovo je bilo vidljivo već u četvrtak, imaš uzorak malih utakmica gdje si se mučio ,pa i Belupo da nije bilo solo prodora, i opet postaviš ekipu na isti način.
  • HNL - 9. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2025. - 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
    Goda mi se činio jučer malo "teretan" , kao da ga je malo prvi umor stigao, treba imati na umu da nije igrao cijelu prošlu sezonu, tako da vjerujem da krećemo sa ofenzivnijim Vinlofom probijati lokose.
  • EL - 2. kolo - Maccabi Tel Aviv vs. Dinamo Zagreb - 02.10.2025. - 21h - Stadion TSC Arena, Srbija
    Trebamo pokušat više izolirat Lisicu da ide 1 na 1.

    Dominguez danas baš fali za ovakvu tekmu gdje se puno igra u zadnjoj liniji.