Transferi - rasprave Kramaric bi bio Dinamu pojacanje samo takvo. Modric s klupe i kao dio ekipe bi isto tako bio od koristi. Igraci su danas masine, limiti su pomjereni, a netko poput Modrica tu znaci puno vise od samog terena. Nismo li i Ademija doveli zbog nenogometnih stvari koje na kraju utjecu na nogomet? Takvi igraci unose mirnocu u gustoj zavrsnici utakmice i jako puno pomazu razvoju mladih igraca, a mi smo tvornica mladih igraca.
Na stranu koliko je istina i koliko je realno, ali ako klub u ovom trenutku planira zimski prijelazni rok onda je i samo to korak naprijed. Pa mi smo ljetos cekali da svi uzmu sta im treba, pa cemo mi na kraju. I na kraju ostali bez najboljih igraca i dobili kadar za trecu europsku ligu.
Na stranu sva imena koja ce se mozda spominjati, na stranu Kramaric, al ako vec danas planiramo zimu, onda mogu vjerovati da cemo tu trecu ligu i osvojiti. AKO!