Prijateljske - Pripremne Utakmice Au, ne sviđaju mi se komentari ovdje.
Ovo je bilo, ali zbilja očekivano, prilično prosječno naše izdanje, s više loših nego dobrih trenutaka.
Velim očekivano jer je nemoguće da igra bude dobra sa toliko novih igrača od kojih su se neki jučer valjda prvi put vidjeli.
Također shvaćam i euforiju, i mene uhvatilo za prvu tekmu nakon više od mjesec dana, ali čitajući ovo...ko da smo spremni za osvojit Europa ligu hah.
Ugodno sam iznenađem Varelom i Vinlofom, moglo bi se kuhat po toj strani ovu sezonu kako će vrijeme ić dalje i ako im se da dovoljno šansi. Jakir i Gale također dobri.
Živković mi je nekako najmanje sjeo iza, zapravo je bio loš, a i za KTCa se vidi nažalost da mu je ovo zadnja sezona i da se gasi polako...
Vezni red ništa posebno baš kod novih, a sa Mišićem radimo istu stvar ko i prošle godine, kao neka fejk šestica kojoj to očajno ide. On sam na toj poziciji ne može bit, ne mogu ga suigrači tako ostavit i vrludat terenom jer ćemo opet popušit pun k golova zbog toga.
A zašto je Bulat danas igrao, to sam Bog zna.