Comments

  • Transferi - rasprave
    Imamo li mi postotak za Baturinu?
  • Transferi - rasprave
    I s tim klincima su na bod iza nas dok nas vrhunski strateg ne uspjeva pronaci par minuta za Jakira.Pacho

    Hajdukova početna postava u derbiju je bila 1.5 godinu mlađa od naše.
  • Transferi - rasprave
    Znaci prodajemo (navodno) top talente za manje nego sto orjuna dobija za svoje stopere cak i ako ne ukljucimo Vuskovica.Pacho

    Oni ih uspjevaju uvalit jer nemaju za biber pa im moraju igrat. Da ima par milja više nikad šegrt Mlačić, Skela i ostali ne bi ugledali svjetlo dana.
  • Transferi - rasprave
    Transfer Pavića nebitan, dečko u Dubravi nije mogao igrat. Jakir s druge strane po meni velika šteta, on se sigurno mogao isprofilirati kao dobar stoper u Dinamu samo da je bilo strpljenja i boljeg razvojnog plana za igrača.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam baš kakve veze Girona ima sa svim ovim, samo Fener koči i ne da Livakovića.
  • Ulaznice - aktualno
    Dinamo je klub svojih članova, a rekao bih da je dotičnima iz FB komentara teško dati 20 eura za članstvo i da dobar dio njih ni nisu članovi jer kaj će im članstvo kad je to "samo tovarima bitno". Pa ljudi za koje znam da najviše seru i blate nisu članovi i odu na 1 utakmicu godišnje ak im se svi uvjeti poklope.
  • Ulaznice - aktualno
    I je i nije. Stadion je stvarno užasan i nema komfora, mislim da bi s modernim stadionom automatski privukao par tisuća više i ne krivim nikog tko ne želi ići. S druge strane, žalosno je što Dinamo ima 10-13 tisuća ljudi koji će otići na ovakvu utakmicu bez ikakve priče o vremenu ili komforu.
  • Ulaznice - aktualno
    Tako će biti sve dok je ovog stadiona, trebamo se strpiti još par godina.
  • Ostali Sportovi
    Ma ugasio sam, nema smisla :rofl:

    A i mislim da ne mogu Ninersi tu puno, dobro su do tu dogurali s obzirom na sve ozljede.
  • Ostali Sportovi
    Allen ipak nije taj...
  • Ostali Sportovi
    Čini se da se ide u produžetak
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pa nije stadion bio prazan jer su ljudi rekli: "Vidi kak kradu Hajduk, neću to podržavati" nego je bio prazan zbog otvorenog rata navijača Dinama protiv kriminala u našem klubu. Pa nisu Daltoni osuđeni jer su namještali prvenstva za Dinamo nego zato jer su ga pokrali za višemilijunske iznose.

    Ovo je kao ono klečanje bijelaca u Americi pred crncima kako bi im se ispričali za godine ropstva i smrti Floyda iako oni konkretno nisu ništa napravili.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Vidim da navijači Hajduka naveliko slave Bobana, smatraju da je čelni čovjek Dinama i junak svih Dinamovih navijača samo potvrdio ono o čemu oni pričaju 20 godina.

    Tako da, svaki put kad vam kažu da ih se kralo, naš čelni čovjek se isto slaže s tim.