Comments

  • Transferi - rasprave
    Nama takvi igrači nisu potrebni i jedino dobro kaj s njima dobivamo je marketing. Grci i Turci su bili (i još su) puni takvih igrača tipa Valbuena, Drogba, Sneijder pa sad vidimo di im je repka, a i klubovi, nemaju niti jedan klub u LP.
  • Ostali Sportovi
    Valjda jedini crnac koji ne zna igrat košarku
  • Ostali Sportovi
    Forsiranje 1 na 1, nerezonski šutevi, Zubac najgori daleko.
  • Ostali Sportovi
    Baš gluposti radimo
  • Ulaznice - aktualno
    Karta za dijete do 12 godina se uzima na TP ?
  • Ostali Sportovi
    Inače sam pesimist po pitanju naših košarkaša... Ali danas mislim da gubimo ispod 20 razlike!
  • Ulaznice - aktualno
    Kaj nisu cigani prije 3 god imali u Salzburgu cijeli onaj dio iza gola?
  • Transferi - rasprave
    7/10, kako je krenulo očekivao sam ili Bjorkana ili Sinkgravena, nadam se da Gojakov odlazak znači Ljubičić u vezi, a Bočkaj na beku.
  • Ulaznice - aktualno
    Mom frendu je u djetinjstvu Frank Lampard bio najdraži igrač i kak je vidio da igra u Chelseau je počeo navijati za njih, a HNL ga ne zanima. Svakakvih nas ima...
  • Amer Gojak #8
    Pamtit ću ga po golovima Rosenborgu i Trnavi, igrač koji bi uvijek uskočio kad je trebalo :strong:
  • Ulaznice - aktualno
    Pametno od strane kluba, nek derbi navijačima ostanu mrvice.
  • Transferi - rasprave
    Da, lijevi bek nam treba, ali ako i dođe taj Sinkgraven hoće li biti pojačanje za Ligu prvaka i bi li sigurno bio bolji od Bočkaja? Sumnjam da bi čovjek bio takva klasetina da u par dana od potpisa odigra top tekmu i da ne curi po njegovoj strani, a nije igrao ništa u zadnje vrijeme dok je Bočkaj pokazao da se može računati na njega i digao se u formi. Teško je u zadnjim satima dovesti igrača koji bi radio razliku za bilo koju poziciju, pogotovo za lijevog beka.
  • UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
    Jedino kaj znam je da je Bodo otrčao 23km više od nas kaj je dovoljan znak za uzbunu.