Nismo ni zaslužili bit prvaci pa i ne moramo,al ovu tovarsko partizansku mašineriju moramo zgazit. — Praskaton
a i prognoza nije dobra. — Patak
Čudno da se loyalti program uspio osposobit prije Božića. — Crusades
Kad čitam ovu izjavu Baturine da je atmosfera u svlačionici nikakva...a mi očekujemo nešto u derbiju ? Hmm moglo bi ovo još više doprinjeti nemiru u ekipi — Zagreb1992
kao što je i Bati sada potvrdio — Stara garda
zašto se onda išlo u smjenu Bjelice kojem si platio ogromnu otpremninu i dovodio Fabia , a pomaka nema ? — Zagreb1992
A kad bu doticni pocel isporucivati rezultate? — Jurki
