Liga je loša, tu nema greške. Ali dokle god xy tisuća ljudi odluči doći na stadion gledati tu ligu kraj Premier lige i ostalih jakih utakmica i još puno više ljudi gledati ju na tvu (legalno ili ilegalno), znači da ipak nešto vrijedi.
Nadam se da će bar sad s ovim prodajama priključit prvoj momčadi bar jednog, ako ne dva juniora, pa makar da treniraju s prvom momčadi, uče od njih i tu i tamo uđu zadnjih par min
Jesmo li mi pisali/pričali koliko Lille, Betis, Bayern, Borussia troše kada su nas napucavali kao što smo mi Osijek napucali?
Jadni komentari od luzerskog trenera bez titule u karijeri
Već sam govorio ranije, sjetite se ovih komentara kada budete cijenili tuđe igrače u kontekstu dovođenja u Dinamo.
Kule vrijedi po TM 4mil, ima 26 godina(dakle gotov igrač) nije prva špica i želi ić. Realna cijena po svemu
Meni je puno gluplje pravilo žutih kartona, koja je razlika između toga i isključenja, a jednako tako žuti kartoni koliko ja znam nemaju utjecaj na isključenja
Imaju 2 stara golmana koja su ih dobro služila, pogotovo Unnerstal, ali su dali svoje pa traže valjda nešto mlađe.
Vjerujem da bi se Nevistić mogao snaći tamo, pa i Nejašmić i Halilović su imali vrlo nedavno dobre faze u toj Eredivisie, kaj god da daju, ja ću biti zadovoljan