Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Nemam ništa protiv videa, dapače neka se slavi i neka postoji nekakav content na instagramu Dinama, a da nije objava rezultata i obavijesti pred utakmice, što je poprilično dosadnjikav pristup upravljanju društvenim mrežama.
Smeta me malo opis videa, nije najbolje formuliran, da se par riječi drukčije napisalo bilo bi bolje, ali dobro, neka se slavi