Ne trebaju neke abnormalno velike pare da bi bio najbolji klub svijeta ili tu negdje.
Veszpremov budžet godišnji je otprilike isti kao NK Osijek, a lagano dovode skoro pa najbolje od najboljeg u rukometu
Kad se sjetim raznoraznih Luiza Filipea, Rai, Koeberlea i ostalih, zapitam se kako su postali profesionalni nogometaši, još k tome u top 20, 30 ligi svijeta po kvaliteti
Šteta što se nije uklopio kod nas, bar se vraća ondje gdje će biti nogomet pogodniji njemu.
Hvala za golove Maccabiju, bez njih bi danas samo sanjali playoff EL
Kad se sve zbroji i oduzme, čak i nije bila loša. U prvom poluvremenu za svoje standarde ispodprosječan, ali se iskupio asistencijom i generalno stabilnijom igrom u nastavku