Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Prošle sezone su odigrali 3 utakmice tijekom zimskih priprema.

    To je taman, ni previše ni premalo.
    Ne znam što u jednoj utakmici možeš vidjeti, ili promijeniti.
  • Nogometni Podcast

    Pa na to sam i mislio, ali ima potencijala i za šire tržište, npr netko od akutalnih NBA igrača s ovih prostora Dončić, Jokić, Zubac. Ili Babo recimo, kolko znam nikada nije imao neki duži tv intervju.

    Pa onda aktualne nogometne zvijezde, pogotovo iz Engleske gdje je on popularan,
    Njemu je ovo samo privremeno dok ne dođe ponuda za trenerski angaćman koji mu paše.
    Ali u teoriji emisija i ima potencijala unatoč tome što je već ispucao dosta jakih gostiju, i ako ne slwti neki trenerski anfažman koj se ne odbija može bez problema nastaviti bar još jednu sezonu.
  • Nogometni Podcast
    Za mene postoji.
    Zvonimir Boban.
    Mislim da bi to bio najbolji intervju Bobana do sada.
  • Nogometni Podcast

    Dobra je i ta emisija, ali dojma sam da se sportaši više otvore kada razgovaraju sa drugim sportašem.
    Vani je to normalno ali kod nas baš i nije čest slučaj, da bivši sportaši vode podcaste .
  • Transferi - rasprave
    Livi nikada nije bio upitan. Tu nisu bili potrebni nikakvi insajderi, znamo i sami da smo mu mi jedina opcija. Turci mogu srati i zavlačiti, to isto nikoga ne bi trebalo iznenaditi ( sjetite se samo slučaja Zajc) ali kad tad će morati popustiti

    Sve u svemu oko Livakovića se ne događa ništa što nismo mogli predvidjeti.
    Više me kopka što je sa Jagušićem, ta priča kao da je skroz zamrla.
  • Nogometni Podcast
    Bilić prešao igricu .
    Daleko najbolja sportska emisija/podcast u Hrvatskoj, od gostiju koje dovodi do načina na koji vodi razgovor.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    To zvuči vjerojatnije, ovo sam pročitao na Germaniju ili SN pa je vjerojatno tipični njihov proser u pitanju .

    Zanimlo me s kim ćemo i kada igrati pripremne jer mi počinju faliti utakmice Dinama.
    Ovih 2 tjedna mi je taman dovoljno da odmorim glavu od njih.
    Sad me počinje kopkati znatiželja na što će ekipa ličiti u nastavku sezone.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Nisam to vidio, ali san negdje pročitao da se Boban odlučio za pripreme u Sloveniji umjesto Turske jer se između ostalog mogu organizirati utakmice sa kvalitetnijim protivnicima.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Zna li netko s kim igramo pripremne utakmice?
  • Transferi - rasprave
    Nije to nigdje očito jer se za malog Mikića pisalo da ne može igrati u prvoj ekipi jer ako ga već 2 ili 3 trenera tu ne vide, očito je u njemu problem, pa kad je konačno mali dobio prilku kad su već iscrpljene sve moguće opcije pokazalo se da mali ipak ima kvalitetu. Kao i svaki mladi igrač ima svojih mušica i mana koje treba ispravljati, imao ih je i Gvardiol itekako u njegovom godinama i znao je odigrati utakmice kao Mikić protiv Belupa pa nitko nije pričao da on očito nije ta razina.

    Jednio što je očito da nam se struka zadnjih godina pogubila po pitanju razvoja mladih igrača, Dinamo 2 bi trebao riješiti dio problema.
  • Transferi - rasprave

    Sadašnji predsjednik nam je bio kapetan sa 19 godina, Gvardiol je bio starter sa 18/19 godina u ekipi koja je osvojila duplu krunu, i dogurala do četvrtfinala EL, Kova nam je bio glavni igrač u tim godinama. Ne trebamo nužno gledati Yamala, jer imamo i svojih primjera igrača koji su bili tolike klase da su bili nositelji igre unatoč mladim godinama. Nije naravno svatko ta razina, ali će se sigurno ponovno pojaviti ako imamo tako dobru akademiju kao što mislimo da imamo.
    I onda takav igrač mora imati tretman kao gore navedeni igrači, a ne da sjedi na klupi i da slušamo i čitamo drame na relaciji klub - igrač/ njegov menadžer i tko je kome što obećao.
  • Bivši Igrači & Treneri
    i Joe Šimunić predsjednik.
  • 1.HNL 2025./2026.

    Gdje se može vidjeti kako su ostali kapetani glasal?
  • 1.HNL 2025./2026.

    Sve isto kao i prošle i predprošle sezone.
    Samo ih naša nesposobnost i suci drže u egalu.
  • 1.HNL 2025./2026.

    Pišu da se Šitum Rebiću zabio u lakat. :rofl: