Meni se čini da su ga Šveđani danas iznenadili upravo postavljanjem u tešku bunkerčinu — deda
Ali kako ono nije zaleđe? — DrRatoljub
Evo ekipi kojoj nije jasno zašto se kritizira Kovu...
Naučit će on da ne kažem što. — JMastermind
Treba priznat da je Varela donio dosta u ovom finišu — vjeko1701
E tak bakljama ubit ritam… vodimo. — Crni86
Ja nemam pojma tko je lik, prvi put ga vidim, a uspio sam odgledati 4:30 min videa, dalje ne mogu. Ali to ne znači da je on loš, da on loše djeluje na klub, zajednicu, djecu. On je, očito, "in", on je kreator sadržaja koji će nam sutra, ili već danas, oblikovati djecu, pa ćemo se prekosutra pitati gdje smo i kako, kao roditelji, pogriješili. — prefontaine
