UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla Betis je trenutno na 18 igrača za susrete s Dinamom.
Abner i Isco će utakmice s Dinamom propustiti zbog ozljeda, Carvalho će vjerojatno biti suspendiran. Ruibal i Perez su zbog ozljeda propustili posljednje tri utakmice, a Bartra čak 23.
Njih sam stavio, iako nisam siguran hoće li biti spremni za Dinamo.
Fekir se tek vratio nakon ozljede. Cardoso je također imao sitnu ozljedu.
Fornals, Avila, Sabaly, Sokratis i Altimira nisu prijavljeni za KL.
Evo najpregledniji prikaz:
Ajmo Dinamooooo