Comments

  • Transferi - rasprave
    MV je Mali Vlaović, već potpisao.
  • Transferi - rasprave

    Istječe mu posudba, ima ugovor sa Southamptonom.
  • Transferi - rasprave
    Kad bih morao pogađati Brazilca, ako je špica u pitanju, kladim se na nekoga od ove dvojice:

    Juan (Göztepe)
    https://www.transfermarkt.de/juan/profil/spieler/662332

    Brenner (Udinese)
    https://www.transfermarkt.de/brenner/profil/spieler/412366
  • Transferi - rasprave
    Ok James Bond 007
  • Transferi - rasprave
    U dva h razmaka info da zelimo Godu i ovog za 9 milja…samo krizyu bildaju tekicu promasajaOlmic

    Došli smo na 10 lijevih bekova u 2025.
    Igrati ćemo s lijevim bočnim kao 3. stoperom lijevo
    Drugi lijevi bek će igrati kao lijevi wing-back
    Treći lijevi bek će kao povučeni lijevi ofenzivni vezni / krilo.

    Avant-garde
  • Transferi - rasprave
    Imamo prvog desnog beka, ne znam baš jel u ovakvoj situaciji imamo toliko novca da dajemo 3 milijuna za Valinčića.
  • Transferi - rasprave
    Istra navodno traži 3 milijuna za Valinčića, a njihov vlasnik Alaves ima samo 9 transfera od 3+ milijuna eura u posljednjih 8 godina i 12 u povijesti kluba.

    Kako da ne.

    Cijelo prošlo ljeto 22 europska kluba su platila desnog beka 3+ milijuna eura, od toga 4 kluba izvan liga petica (2x ruski, 1x turski, 1x belgijski).

    Ovo im šapnuti na pregovorima pa neka se prave tvrdi nekome drugome.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Vidim da ima i tovarčića tu jer tko normalan bi glasao za to da oni osvajaju titulu :rofl:
    Kad vam Diners odobri više rata možda i osvojite, ako vam dopuste, naravno!
    marcio amoroso

    Prate ljudi najveći hrvatski nogometni klub.
    Meni ne pada na pamet otići na njihov forum.
  • Mlađe Kategorije
    Toliko insajdera na forumu i među novinarima, a nitko nije pisao o Capellasu :lol:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    "Zadovoljstvo mi je biti dio projekta stvaranja velike Dinamove budućnosti. Kad me nazvao Zvonimir Boban i kad sam osjetio s kakvim zanosom priča o cijeloj ideji, odmah sam, u tom prvom kontaktu, shvatio da želim biti dio tog projekta.

    Imam veliko međunarodno nogometno iskustvo, ali logično da je moj nogometni kod, barcelonin nogometni kod. Radio sam po cijelom svijetu i nadam se da ću pomoći klubu postići zacrtane ciljeve u sljedećim godinama, stvoriti bazu na kojoj će stasati nove generacije.

    Volim surađivati sa svima, pomagati igračima, inspirirati trenere, volim kad dijelimo zajedničku viziju i kad smo posvećeni istom cilju, u ovom slučaju - Dinamovom cilju.

    Volim kad govorimo “mi”, a ne “ja”, jer radimo zajedno, slijedimo iste ciljeve i snove. Kad dođete u ovaj klub osjetite nešto posebno. Ovaj klub jednostavno ima posebnu klasu i poseban identitet. I tu vidim puno sličnosti sa svojom Barcelonom" - naglasio je direktor Capellas.

    bobanalbert2_f2c2a359-a6b8-4e6b-a495-fd9f5299f755.jpg
  • Transferi - rasprave
    Od danas zapisujem insajderske informacije.
    Čuvajte se ubuduće, metla će raditi za mnoge lažne informacije.

    :kiss:
  • Transferi - rasprave
    Vidović je prošle sezone bio treći najkorisniji igrač Dinama, iako se tek prilagođavao na novu poziciju i imao gotovo duplo manju minutažu od Petkovića i Baturine. Igrao je i wing-backa u jako puno utakmica.

    1. Petković (18 golova i 10 asistencija - 3686').
    2. Baturina (8 golova i 9 asistencija - 3900').
    3. Vidović (9 golova i 3 asistencije - 2051').

    Upisao je devet golova i 3 asistencije u 1400 HNL minuta, s 20 godina.