Protiv ajduka na Maksimiru desno Rile i Cordoba, to je bio kriminal za gledati. Rile mlatara rukama a Cordoba nezna jel pošo il došo.. Nadam se boljoj uigranosti danas da Mister zna šta radi.. Učinite sa se pospem pepelom..
užas znači 2 godišnje za sjever moraš pljunuti za kaznu.
neka si napisao za parking jer sam ja htio isto upozoriti ekipu ali sam zaboravio tak da ekipa zipa di parkate ili kak sam ja protiv Istre otišao tramvajem na tekmu nakon valjda 15 god..
kolega dobio 700 eura kaznu a 350 ako plati u roku tri dana..
parkirao kod Kraša prije Celtica na zelenu površinu a pošto je službeno vozilo mora platiti kao pravna osoba.
Ne znam dali je nepopularno ali ja ne bih Ivanušeca.
Ne igra u klubu paa vjerojatno nije u formi a bogami ne bih da uzima minute Pjaci.
Mislim da imamo dovoljno dobar kadar za osvajanje Hnl krumpirilišta a na ljeto onda u neki reboot.
Nemojte me samo sada iznapadati jer eto Luka mi ne paše još od onog lažnog oproštaja ispred sjevera.
Sve u svemu nezasluženo izgubili, osijek se pretvori u real kada igra protiv nas. Inicijativa je bila tu 2 poništena gola i stative, nezadovoljan jesam i ljut ko pas ali mislim da ima napretka u igri samo nije bilo kučeve sreće. Ajmo dati podršku a ne kenjati sada.
Pihh koji tjedan, ostario sam 10 godina valjda.
Al dobit francuze u rukometu to mi je jedan od jačih gušta.
Dagur je očito kliknuo sa momcima i jebeno igraju. Sada nedjelja Dinamo i rukomet za nastavak pozitivnog niza!
Svaka čast momci!! Pa to te pitam frende tak se igra agresivno brzo bez straha!! Presing dobar bravo Fabio. Ajmo tako u drugo poluvrijeme..
E i kaj je sa travnjakom loše brate..