ti baš imaš problem, a još ih i tražiš tamo gdje ih nema. Igor Biščan je Sučiću prvi dao priliku u Dinamu i vodio ga na pripreme gdje je bio otkriće. Da ga nije vodio, mali bi otišao tko zna gdje.
stari, boli me kita gdje je bio, ovo su normalne stvari u svim vrhunskim sportskim kolektivima, ja sam u šoku da se ovo tek sada uvodi. Svaki taj detalj daje malu prednost, posebno nama koji se u HNL-u možemo nametnuti s inovacijama koje su drugima nedostupne. Uostalom kad je Bjelica igrao vani te stvari nisu bile standard, a čisto sumnjam da je Nijemca morao upozoravati kako da jede
Brate mili, ako postoji modus gdje svjetskog ultra talenta dobivamo besplatno, a on ima 40% transfera - super, kako bismo ga drugačije dobili? Svakako smo u plusu
Ovo što Kule radi je toksično, nek otkanta sa tim stavom. Prvi sam bio za njega, ali nemaš što biti ljut kad 10 tekmi zaredom gol ne zabiješ iz zicera.