Comments

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    a čuj, svi imamo svoje favorite. Meni je isto Bruno nr.1 ikona, uz Lamzu. Cvita mi je isto bio zakon, Ladara...dobru si ekipu nabrojao svakako
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    nemaš nikog na whatsappu tko je voljan čitati poruke pa onda ovdje ne staješ?
  • Transferi - rasprave
    pričamo o tome da su svi govorili da ne valja nista, a on itekako valja, dapače, kad bi još likovi poput tebe shvatili da je dečko igrao ozlijeđen i jedva se vukao onda bi možda i razumjeli pad u igri.
  • Transferi - rasprave
    tebe je baš poprilično prebacilo, sipaš gorčinu naveliko. Samo sam primjetio da će dečko dobiti priliku, jer ju dobio nije. A sudeći po nekim primjerima od prije - to što nije dobio priliku ne znači da ne valja
  • Transferi - rasprave
    daj se smiri više sa pljuvačinom, dosadio si i Bogu i vragu
  • Transferi - rasprave
    Čačićev najveći problem je nedostatak modernog stručnog tima koji će fizikalije držati na razini. S odmakom se pokazalo da je radio dobro. Realno, svim našim kenjanjima unatoč - imao je ogroman peh u LP: protiv Milana se sude neki debilni penali, protiv Red bulla nam izjednačenje ponište centimetri, a u Maksimiru glupan od suca bez gledanja zaustavio igru dok je Petko zabijao gol. Ali, baš smo bili padali fizički. Kod Čačića su Bulat i Špikić izgledali kao igračine. Ne govorim da je Ferguson, ali u odnosu na Jakira da. Bišcan je, po meni, izvrstan trener s totalnim nedostatkom socijalne inteligencije tako da mu sve pada u vodu zbog toga.
  • Transferi - rasprave
    deluzija je da ce dobiti priliku? Ok kapetane Amerika 2
  • Transferi - rasprave
    Ali baš nema panike s bekom...konacno ce Oliveras dobiti priliku, imamo Perkovića i Franjića, a Taylor dolazi na ljeto. Nije bek bio problem u HNL
  • Transferi - rasprave
    mislim da sam vidio danas tekst gdje piše da je plan Ivanušec desno, a Pjaca lijevo...osim ako se ne nametne netko treći
  • Transferi - rasprave
    ok, prihvacamo naš gubitak, bok
  • Transferi - rasprave
    imamo Perkovića, Oliverasa i Franjića, za polusezonu do dolaska Taylora bomba
  • Bivši Igrači & Treneri
    Milan Badelj za Jutarnji list: "Ja razmišljam samo o jednom, da Dinamo mora biti prvak. I s time živim. I s time moraju živjeti i ljudi u klubu. I to ti je tak..."
  • Transferi - rasprave
    Daliban kuzi nogomet, ali navijač Dinama nije, a ovdje jednostavno gura priču koja je uvijek kontra one od struke koja vodi klub ili kontra od većine, razlog ne znam, ali je tako. Zna biti super, ali ga zna prenijeti kao jučer pa onda sve nazove klaunima. Da se u jednon klubu rijesis 10 igrača i dovedeš 10 novih - dobivaš kupus i borbu za opstanak, a ne borbu za titulu