Comments

  • 1.HNL 2024./2025.
    Transfer je super i on ce njima odlicno doci i u ovim godinama i ovom stanju.Bosskovitz

    Slažem se, mislim da je on njima svakako pojačanje, ali nepopularno misljenje - mislim da nama ne bi bio, pored Mišića, Sučića, Roga i Pavića.

    U odnosu na Krovinovića je Rakitić avion, što po znanju, vještinama a prije svega po nogometnoj inteligenciji.

    Naravno, napumpat će i taj poslovični cirkus euforije i rozih cvika, platit će njegov ugovor ga njih ogromne pare, prodat će silu dresova i napravit će poslovično veliko ništa.
  • 1.HNL 2024./2025.


    Nastavi kao i prije histerizirati i svoja misljenja o mocnom hajduku uzimati sa slobodne dalmacije, ja cu nastaviti gledati utakmice i prema tome davati svoja misljenja
  • 1.HNL 2024./2025.
    Tko je bolji stoper od njega?Georg Koch

    Od uremovica s pola snage je KTC s pola snage, Ristovski, Bernauer, Radeljić, Duarte

    Od Uremovica u punoj snazi je KTC s pola snage i Bernauer, tu je negdje s Radeljićem
  • 1.HNL 2024./2025.
    decko je s pol snage najbolji stoper lige.Georg Koch

    Daj se uozbilji i skini se sa slobodne dalmacije
  • Transferi - rasprave


    Pa siguran sam da ga jako žele, da.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Ja to obožavam. Volim da se ne volimo i da navijamo protiv njih i oni protiv nas.

    Ništa mi se ne gadi kao "bravo komšije, od srca sam navijao za vas!" i onda krenu sa "ko nas zavadi" retorikom i "kakva bi nam reprezentacija sad bila da smo sila još uvijek". Ma fuj.

    Ne moramo se klati i etnički čistit, ali bogami ne moramo se ni voljeti na silu. Samo što ispadaš pomahnitali ustaša ako slaviš poraz srbije, ali zato kad škoti slave tri mjeseca jer je engleska izgubila, to je jako simpatično heheh
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Kad vidim Kačavendu koliko uživa u Dinamovom dresu, stvarno bi žao bilo da ne uzmemo. Zarazan je taj entuzijazam, a čini mi se da se ful dobro skombao sa svlacionicom.

    A i španer je, da se i to ne zaboravi...
  • Transferi - rasprave
    prostora da iskeširamo nešto na par probranih kapitalaca.Daliban

    Ali sve su ovo kapitalci hahah, to zelim reci. Da nadjemo nekog RPGa na desnom krilu besplatno, jel bi rekao - "super ovo za besplatno, ali nam treba neki kapitalac kojeg ćemo platiti?"

    Kao, nije da se ne slažem s vama, vjerujem da će se za desno krilo i napadaca (mozda) trebati potrošiti, ali kao da imate neki fetiš ili fiksaciju na trošenje para, nije mi to jasno hahah.

    Jedno je traziti desno krilo (legitimno, slazem se) a jedno je traziti da se trose milijuni na desno krilo, jel.
  • Transferi - rasprave
    Da smo platili 5-6 onda bi prigovarali zašto nismo uzeli besplatnosport

    Meni se vise cini da svaki od ovih "dovedite kapitalca" tipova ima svoje FM favorite za koje drukaju i sve ostalo ne uvazavaju kao dobar transfer...
  • Transferi - rasprave


    Sve si ok rekao, samo mi je poanta svih upisa da se dogovaraju prejebeni transferi za NULA EURA ODSTETE.

    RPG - 0 eura, a svatko s ocima vidi da je najbolji desni bek lige, 26 godina, cudesan deal.

    Torrente - 0 eura, 22 godine, lijeva noga, dobar u skoku, iskustvo Primere, 300k plaća...

    KTC - 0 eura, ukljucit cu i njega ovdje jer odluka da ga se vrati i potpise na manji ugovor je spasila cijelu proslu sezonu, stoperčina za sva vremena

    Mmaee - 0 eura, strahovit potencijal, moćan, moćan igrač za kojeg svi koji su ga gledali kažu da je STOPER.

    Sve je ovo za NULA EURA. I umjesto da ekipa ovdje malo stane, kaže jebote, koji top poslovi, ekipa na ovakve transfere uleti sa "KAD CE NEKI KAPITALAC ZA 4-5 MILIJUNA EURA???" Svi gore nabrojani su kapitalci NA PAPIRU (a rpg i ktc i na terenu), ali eto problem je sto nismo dali 4-5 milijuna eura nego uzimamo besplatno...
  • Transferi - rasprave
    mi se što se nije potegnulo do 3,5 za Dahla.Daliban

    Sta nije receno vise puta da Dinamo nije slao nikakve ponude za Dahla da je to bilo pumpanje cijene? Moguće da sam zadnje vijesti prespavao :sad:

    Volio bih da bude brz, ali i bolji s loptom u nogama u KuletaDaliban

    Mierez za 2.5 miljke, čovjek može sanjati iako su šanse ravne nuli...

    Za svih se više manje spominje ista cifra koju ponudi Dinamo. (Između 1.5-2.5 miliona eura), pa mislim da ne lažu puno.Ruzaa

    Pa ok, i da je to istina, sto ne znas jel istina ili samo nagadanje, ako se sve krece oko 1.5-2.5 milijuna, jel ti to nije jasan signal da necemo davati ponude iznad toga, osim ako osiguramo LP?
  • Transferi - rasprave


    Ti znas sve to jer si vodio pregovore ili si procitao od Olivarija?

    Koja god da je odluka, Dinamo je odlucio da Gnezda dinamu ne vrijedi te novce i to je to
  • Transferi - rasprave
    podcjenjivačku ponudu.Ruzaa

    Poslala se ponuda kakva se ponuda, odnosno kakva je odgovarala Dinamu u tom trenutku.

    Nije bila deficitarna pozicija u ekipi, igrac je preko managera izrazio zelju i poslala se ponuda.

    Naravno, ti na mjestu SD-a bi odma poslao 6,7 milijuna eura, da se to kapari jel, i to na samom pocetku transfer roka?

    Nas rekordni transfer je Rog za 5 milijuna eura, a realna vrijednost je bila debelo manja.

    I ti sad mislis da ce Marić u trenutku kad se financije, proracun i sve ostalo polusava stabilizirati nakon 20 godina divljanja poslati ponudu od 6,7 milijuna eura za nedeficitarnu poziciju? U svome prvom prijelaznom roku?

    Daj se uozbilji momak malo. Ako se budu radili transferi, radit ce se max do 2 - 2.5 milijuna, a vase snove o probijanju rekorda transfera zaboravite za ovaj prijelazni rok i navijajte da Dinamo ispadne iz LP da mozete ovdje govoriti kako ste u startu govorili da se treba potrositi sumanuta cifra da se prodje u LP.

    Spomenuo sam njih jer se često ovdje spominje da Dinamo nije slabiji od njih.Ruzaa

    Kvalitativno smo tu negdje, financijski nismo u istom univerzumu.
  • Transferi - rasprave


    Hahahaha "a taj neki mamumamemame krade mjesto jednom jakirovicu koji ima 16 godina, a jedan yamal sa 16 je najbolji na euru pa sta vi radite u klubu bog vam pomogo"
  • Transferi - rasprave
    Najbolje da Mmaea platimo 5 milijuna eura, damo mu milju eura plaće da zadovoljimo ove fanove kapitalaca za 3,4 milijuna eura i ulazaka u rizik