Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    "Sve se treslo, sve je grmilo", saznali smo između ostaloga, neki tvrde da se čula i glasna lupnjava vrata, da je Boban bio u 'elementu'.rakurs

    Navodno je izgubio um jer smo u jednom trenutku igrali 4-2-3-1, a jasno je do znanja dao koja se formacija mora igrati
  • Mlađe Kategorije
    Upozorio bih te da malo smanjiš s "insiderskim" informacijama oko juniora.

    Dogodilo se par puta da si imao dosta loše informacije, koje bez čekanja i malo promišljanja bacaš na forum koji to klasično upija kao apsolutnu istinu.

    Čak i nebitno jel informacija točna ili ne, jednostavno nije ukusno dijeliti informacije o našoj DJECI na javnom forumu, pogotovo u negativnom kontekstu.
  • Luka Stojković #7
    pustio čovjek foršpan, a neda film, pa nek se sad mi pitamo kaj je bio odgovor :sweat:crophantom

    Da se zaključiti samo od sebe, al nije Pađo drukara
  • Luka Stojković #7
    Otkad sam ga gledao u Loksi, vidjelo se da u malom ima NEŠTO. Slomila me ta ozljeda na zagrijavanju i čekao sam, doći će Stojke, sjest će to na svoje mjesto. I odigrao je prošlo proljeće kao daleko najbolji igrač HNLa, ali i to se zaboravilo.

    Pa izjava Bobana izvađena iz konteksta, pa jedan, pa drugi crveni, sve je to trebalo mentalno izdurati, da te svi gledaju kao glupog, divljeg igrača, ne shvaćaju te ozbiljno.

    I da, branio sam malog kao njegov veliki forumski zaštitnik jer u malom ima taj gen koji se ne može naučiti, čista jebena magija u nogama. Njegov mozak je konstruiran drugačije, da vidi nogomet drugačije, teren drugačije, noge mu primaju loptu drugačije, udaraju ju finije, ljepše.

    Jesam blag prema svim igračima Dinama općenito, ali Luka Stojković je igrač zbog kojeg se dolazi na stadion, koji mi diže adrenalin svakim dodirom lopte, čista jebena M A G I J A.

    Jebi Luka, ne vadi, jedva čekam kad kreneš i u kockastom dresu raditi te mađioničarske gluposti.

    A i još jedna stvar - njegov odgovor na ponudu od arapa (što sam načuo) je sve što želim od našeg igrača, mentalitet koji želim da nosi naš plavi dres. Ne mogu opisat koliko me veseli njegova afirmacija, napokon, u Dinamu, privilegija je gledati ga i nadam se da će to trajati još sezonu, dvije, tri.
  • Trener - Mario Kovačević
    polusezona kudikamo bolja od prveFan

    Malo je reći kudikamo, ne sjećam se kad smo bili ovako suludo dominantni u ovako dugačkom periodu vremena.

    Ovo nije jedva 1:0 uz par Nevistićevih obrana, ovo je baš mljevenje. I na tome mu čestitam.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Bili su jesenski prvak 2023/24Bruh

    Bili su i prvak ožujka 2024/2025, mogli bi ovo dvoje nadopisat na onaj istrunuli zid gdje kupljene i imaginarne titule popisuju
  • Ulaznice - aktualno
    Evo, povukao sam emocionalnom ucjenom dvije osobe koje se deklariraju kao dinamovci, ali idu na utakmice NIKAD.

    Ne vole "dinamovci" kad ih se unižava, samo im recite "vi ste kurac a ne dinamovci, pičke žvaljave najlakse gledat na tvu i srat" i kupit će kartu.

    Za još guideova mi se javite u inbox
  • 1.HNL 2025./2026.
    jel sigurno da je on uopće ozljeđen?db-izbjeglica

    Pubična kost, otišlo na trbušni zid, slično Petkoviću.
  • HNL - 25. kolo - Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb - 08.03.2026. - 15:00, Stadion Poljud, Split
    Ni sveti Ante na vratima raja ne bi ovu sramotu izvukao iz mene, brat to napiše na navijački forum
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ipak Beljkamp
  • HNL - 25. kolo - Hajduk Split vs. Dinamo Zagreb - 08.03.2026. - 15:00, Stadion Poljud, Split


    Dao je duksu rendom liku na macoli i sad se čudi zašto se ne javlja :lol:
  • Mounsef Bakrar #71
    Za milju eura nabavit krilo koje može igrati i napadača od 23-24 godine, reprezentativca relativno ugledne zemlje, koje ti u sezoni isporuči (zasad) 15 golova i 4 asista je teška jebena lutrija i događa se svakih par godina, kakva prodaja, uozbiljimo se.
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    Finale Gorica Slaven na opusu kao ultimativni praznik hrvatskog nogometa
  • Transferi - rasprave
    S druge strane Sutalo je u vrijeme prodaje vec imao 10ak nastupa za repku, među kojima za 3. mjesto na svjetskom i finale lige nacija.Laugreano

    Da, jasno, neupitna je činjenica da je Šutalo bolji igrač tada nego Dominguez sada, samo kažem da argument za 20+ itekako postoji, pogotovo ako se nastavi razvijati kroz iduću godinu.