reakcijom Dinama na cijenu za kup nisam nikako sretan. Dinamo moli Goricu da smanji cijenu za jebeno polufinale kupa što je njima ko polufinale lige prvaka??? Nemojte me jebat da se spuštamo na tu razinu. Ajde da je cijena 50 eura, ali 20 je smiješno za neke službene "iznenađenosti". — Felip
sad klub kaže ok, — criticus
(iako su istini za volju i 2006. igrali u polufinalu, a finale 2008.). — Dr Hofmann
koja košulja je bolja za prek ljeta, ona od futsala ili gnk? — Paulie
↪Crusades oprosti što želim da se jednako etički kodeks odnosi na livakovića, bennacera, belju i šuntu. oprosti što želim da nijedan igrač, ma kako dobar bio, nije iznad kluba. — fakin
Moze li meni neupućenom netko objasniti sto znaci zaobljena majica, odnosno kakva je razlika između zaobljene i obične? Vidim da je zaobljena 5 eur skuplja — fakin
Makar nemam kapi BiH krvi u sebi — rokikaciga
