I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud Momčići i djevojčice, samo par stvari da napišem za podsjetnik prije nego se tema zakuha.
Kako god utakmica išla, a ne daj Bože da ode u krivo - jasno je da su napetosti i emocije ogromne, da je ekstremno bitan derbi i da stanje je trenutno daleko od bajnog - bilo kako bilo, izbjegavajte osobno vrijeđanje igrača, uprave, sportskog direktora i jebanje majke i slično.
Primjer za vrijeđanje: "bernaueru klošaru", "zagi imbecilu", "igraju ko pičketine" i slično. Kakvi god da su, naši su. Vrijeđanje tovara se dopušta.
Drugo, smanjite spam na temi koliko god je moguće, a to se odnosi na uobičajene sumnjivce (ili sumnjivca...). Postovi tipa "slažem se", "bravo", "uffff", "umalo" će se brisati, a ako korisnici budu udarali tri, četiri posta po stranici bit će upozoreni, a posljedično i banirani.
Održavajmo kvalitetu foruma i rasprave barem do neke granice konstruktivnosti, nije ovo whapp grupa.